Аутор Тема: Обраћање уредницима форума  (Прочитано 225451 пута)

Ван мреже Zipevski

  • Почетник
  • **
  • Поруке: 37
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #460 послато: Јун 22, 2026, 11:01:10 пре подне »
Бојим се да то неће помоћи. Њима је небитно да ли неко чита њихове поруке, они то и не пишу због других. Једини начин је боље одржавање форумске хигијене и укидање тема које немају везе са идејом овог форума.

Sent from my SM-A556B using Tapatalk

Треба покушати. Бар на неке ће да утиче...