Бојим се да то неће помоћи. Њима је небитно да ли неко чита њихове поруке, они то и не пишу због других. Једини начин је боље одржавање форумске хигијене и укидање тема које немају везе са идејом овог форума.
Sent from my SM-A556B using Tapatalk
Треба покушати. Бар на неке ће да утиче...