Знаш ли Кочовићу уопште, колико је регија у Србији и Црној Гори где I2-Y3120 и R1a у укупном збиру не прелазе 50, или 45%, па да ли можемо за људе одатле да кажемо да нису Срби-Словени, већ да су нешто друго? Схваташ баналност таквих тврдњи, на основу генетичке слике и сл.
Јасна ми тежња Македонског народа да се повеже са Античним Македонцима, која је пре свега продукт новијег времена, али то не даје никоме за право да коргује историју читавог народа, посебно не на основу неког калкулатора.