Наслов / Започео Одговора / Прегледа Последња порука
56 Одговора
8330 Прегледа
Последња порука јул 03, 2019, 09:52:19 поподне
Voljen od Boga
43 Одговора
4546 Прегледа
Последња порука јун 30, 2019, 07:55:41 поподне
Милош
Род E-V13>Z5017>BY4281

Започео Синиша Јерковић

15 Одговора
2867 Прегледа
Последња порука јун 17, 2019, 06:40:04 поподне
Zor
13 Одговора
828 Прегледа
Последња порука јун 11, 2019, 06:57:49 поподне
Bojan
62 Одговора
2701 Прегледа
Последња порука јун 10, 2019, 04:30:01 пре подне
plemeI
25 Одговора
2843 Прегледа
Последња порука јун 09, 2019, 11:15:07 поподне
Црна Гуја
Љешњани Војинићи I2-CTS10228>Z17855>A16413>А20030

Започео Синиша Јерковић « 1 2 3 4 5 6  Све »

112 Одговора
15433 Прегледа
Последња порука мај 28, 2019, 02:16:41 поподне
Marina
25 Одговора
4756 Прегледа
Последња порука мај 25, 2019, 12:29:13 поподне
Radul
0 Одговора
212 Прегледа
Последња порука мај 21, 2019, 12:40:51 поподне
Гаџић Црнчевић
37 Одговора
2349 Прегледа
Последња порука март 31, 2019, 11:30:52 поподне
DraganP-BG
28 Одговора
3809 Прегледа
Последња порука март 25, 2019, 08:41:33 поподне
branislav.lukic
6 Одговора
3104 Прегледа
Последња порука март 25, 2019, 03:09:45 поподне
Romanijski
23 Одговора
1516 Прегледа
Последња порука март 15, 2019, 09:23:54 поподне
Иван Вукићевић
207 Одговора
51827 Прегледа
Последња порука март 04, 2019, 03:53:16 поподне
Ojler
67 Одговора
7700 Прегледа
Последња порука јануар 24, 2019, 11:38:45 пре подне
Славен I1 Z63
76 Одговора
5024 Прегледа
Последња порука јануар 12, 2019, 04:31:02 поподне
на Црвeњском путу
Малешевци I2-PH908 и G2a>L497>L42>YSC33

Започео Синиша Јерковић « 1 2 3  Све »

58 Одговора
9633 Прегледа
Последња порука децембар 07, 2018, 11:14:02 пре подне
Vujičić
56 Одговора
2224 Прегледа
Последња порука децембар 06, 2018, 11:28:29 поподне
Одисеј
8 Одговора
1980 Прегледа
Последња порука децембар 01, 2018, 03:54:10 поподне
Miroslav Erić
49 Одговора
9670 Прегледа
Последња порука новембар 16, 2018, 11:05:10 поподне
Сол
59 Одговора
13647 Прегледа
Последња порука новембар 09, 2018, 08:19:11 поподне
Nebo
Шаренци-Красојевићи R1a-YP4278

Започео mladjo « 1 2 3 4 5 6 ... 9  Све »

164 Одговора
25773 Прегледа
Последња порука октобар 20, 2018, 12:55:04 пре подне
stevanovicd
423 Одговора
39550 Прегледа
Последња порука октобар 03, 2018, 09:10:18 поподне
Starovlah
37 Одговора
6659 Прегледа
Последња порука септембар 30, 2018, 01:54:23 поподне
Змијање
1 Одговора
753 Прегледа
Последња порука септембар 04, 2018, 10:16:33 пре подне
Никола Стојановић
Кораћи R1a-M458>L1029

Започео Милета Урошевић

13 Одговора
3590 Прегледа
Последња порука јул 19, 2018, 06:47:09 поподне
Иван Вукићевић
8 Одговора
1187 Прегледа
Последња порука јул 18, 2018, 05:31:20 поподне
Иван Вукићевић
19 Одговора
1853 Прегледа
Последња порука јун 08, 2018, 09:47:47 поподне
Сол
Зубци I2-PH908

Започео симо « 1 2 3 4 5  Све »

98 Одговора
11030 Прегледа
Последња порука април 22, 2018, 06:56:24 поподне
spaja1978
14 Одговора
1321 Прегледа
Последња порука април 06, 2018, 02:25:38 поподне
на Црвeњском путу

 

Нормална тема
Популарна тема (Више од 15 порука)
Веома популарна тема (Више од 25 порука)

Закључана тема
Лепљива тема
Анкета