Науке и научне дисциплине > Хералдика

Мој грб - како изгледа, шта предлажете?

<< < (153/154) > >>

Amicus:

--- Цитат: Ранко Бубања  Септембар 24, 2021, 07:01:47 пре подне ---Када сам видио да сте избрисали моју поруку, добио сам блажи мождани удар. На клиници за неурологију сам био од петка до понедељка. Не замјерам вам. Бићу и даље члан друштва Порекло. Али у будуће будите мало опрезнији и толерантнији.
Немањини синови су толико поштовали свога оца да нигдје не постоји топоним Немањине, осим у Бубањама и то као Мале Немањине, гдје се налази моја родна кућа.
Водите мало рачуна о томе.

--- Крај цитата ---

Извините Ранко, али не разумем која је порука обрисана?

У свкаом случају, поруке се пишу и могу се обрисати, уколико из неког разлога не припадају теми или су противне Правилнику Форума. И то не ради било ко на форуму, већ раде уредници којима је тај посао поверен. Па чак и ако погреше, и то се може поправити. Ништа трајно није изгубљено, бар не на овом форуму, и то би бар требало свима бити познато. То иначе није пракса других форума.

На крају, ово је тема где се бавимо осмишљавањем грбова, дакле тема где апсолутно не би требало бити никаквих тензија.

Radul:
Ево и мог грба.



Челенку још нисам осмислио.

goca 11:
Postovani Radule, pretpostavljam da ste sa namerom stavili templarske krstove u svoj grb.
Sa srecom!

Radul:
То је крст са крсташ-барјака.

Мића:

--- Цитат: Radul  Јул 05, 2023, 11:22:21 поподне ---Ево и мог грба.



Челенку још нисам осмислио.

--- Крај цитата ---
Лепо. :)
Је ли блазон завршен? Како си блазонирао овај назубљени шеврон?

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију