Анкета

Да ли подржавате куповину албанских невеста од стране српских нежења из руралних средина?

Да
Не

Аутор Тема: Kуповинa албанске невесте  (Прочитано 6954 пута)

Ван мреже Sergio

  • Памтиша
  • ********
  • Поруке: 1849
  • Y-DNA: I2-PH908>Y81557 | mtDNA: K1a-C150T
Одг: Kуповинa албанске невесте
« Одговор #20 послато: Октобар 29, 2017, 04:44:47 поподне »
Иживљавање оматорјелих крезубих дегенерика над јадним дјевојкама које су малтене купљене као робље. Ето то је мој поглед на све то. Само зато што је српска омладина дигла нос и жели да живи у граду никако не значи да матори крезуби неожењени неспособњаковићи треба да се сексуално иживљавају над младим цурама како би се "спасило српско село". Немогуће да их ниједна неће, и најгори се успију оженити и створити породицу.


Ван мреже нцп

  • Члан Друштва
  • Памтиша
  • *****
  • Поруке: 1601
Одг: Kуповинa албанске невесте
« Одговор #21 послато: Октобар 29, 2017, 06:35:37 поподне »
Иживљавање оматорјелих крезубих дегенерика над јадним дјевојкама које су малтене купљене као робље. Ето то је мој поглед на све то. Само зато што је српска омладина дигла нос и жели да живи у граду никако не значи да матори крезуби неожењени неспособњаковићи треба да се сексуално иживљавају над младим цурама како би се "спасило српско село". Немогуће да их ниједна неће, и најгори се успију оженити и створити породицу.

Ја заиста нe знам да ли сe ради о маторим одвратним нeспособним дeгeнeрицима, још и крeзубим, и њиховим сeксуалним прeтeнзијама или исконском  жeљом за потомством (има ту тужних момачких прича)!?
Жао ми јe! Али мeни су сумњивe тe дeвојкe албанкe и њиховe фамилијe!
Шта тражe у Србији?
И зар ми нeмамо проводаџијe из српских eнклава по Мађарској, Румунији, Босни, Молдавији, Албанији, Црној Гори, Бугарској, Турској, Грчкој?
Срамота по Србију и србски народ!
Толико!
« Последња измена: Октобар 29, 2017, 06:39:08 поподне на Црвeњском путу »

Ван мреже Sergio

  • Памтиша
  • ********
  • Поруке: 1849
  • Y-DNA: I2-PH908>Y81557 | mtDNA: K1a-C150T
Одг: Kуповинa албанске невесте
« Одговор #22 послато: Октобар 29, 2017, 07:45:57 поподне »
Жао ми јe! Али мeни су сумњивe тe дeвојкe албанкe и њиховe фамилијe!
Шта тражe у Србији?
Срамота по Србију и србски народ!
Толико!

Уопште се не слажем са Вама. Управо су те девојке највећа колатерална штета у целој овој причи. Зашто би оне на својим плећима морале носити спас српског села и болесну традицију свог албанског народа да се по сваку цену морају удати и отићи? А о новцу који је у оптицају и да не причам. До оваквих ситуација долази због: сиромаштва, необразованости, недовољне еманципације, конзервативног окружења, итд.
« Последња измена: Октобар 29, 2017, 07:49:18 поподне Sergio »

Ван мреже нцп

  • Члан Друштва
  • Памтиша
  • *****
  • Поруке: 1601
Одг: Kуповинa албанске невесте
« Одговор #23 послато: Октобар 30, 2017, 03:59:44 поподне »
Уопште се не слажем са Вама. Управо су те девојке највећа колатерална штета у целој овој причи. Зашто би оне на својим плећима морале носити спас српског села и болесну традицију свог албанског народа да се по сваку цену морају удати и отићи? А о новцу који је у оптицају и да не причам. До оваквих ситуација долази због: сиромаштва, необразованости, недовољне еманципације, конзервативног окружења, итд.

Ми ништа не знамо заправо о Албанији, њиховим горштацима и селима!
Имају ли они села која изумиру?
Албанија је за нас тамни вилајет!

Што се оне-те девојке албанке не удају (па чак и за новац, ако не из патриотизма) за своје сународнике? И како њиховим родитељима не сметају "крезуби, убоги, остарели" Срби (ово није мој опис) за зетове?

Какви су то родитељи уопште?

Зато је мени све то и сумњиво!

Ја иначе прочитах негде да албанске девојке нису тако баш "мале маце"! Могуће да патим од стереотипа!
Али мислим да су оне добро "истрениране", вичне борби прса у прса, рукују оружјем и када би се догодило да их тај "србски дека-младожења" малтретира да би оне "очас посла" позвале своје саплеменике!
Па би наш делија остао брзо и без младе, а и потомчића!

Ту једино ако се  стварно развије нека љубавна прича, па и како тако.....
« Последња измена: Октобар 30, 2017, 04:03:50 поподне на Црвeњском путу »

Ван мреже Amicus

  • Уредник
  • Бели орао
  • *****
  • Поруке: 9508
  • I1 P109 FGC22045
    • Порекло.рс
Одг: Kуповинa албанске невесте
« Одговор #24 послато: Октобар 30, 2017, 10:44:11 поподне »
Неки интерес обострани ту очигледно постоји. Какав год да је, ако обе стране са њим могу да живе, ми можемо само да правимо статистике. Трагедија и за једне и за друге је што су социјално заостали, било они сами, било средина у којој живе. Зашто је то тако, и ко је крив за то, вероватно су криви сви помало, а тако је јер нико неће то да мења. Можда је и то куповање албанских млади корак напред, да се нешто промени?



Ван мреже Бакс

  • Памтиша
  • ********
  • Поруке: 1678
  • E-V13>A18844>E-CTS11222
Одг: Kуповинa албанске невесте
« Одговор #25 послато: Октобар 31, 2017, 02:30:15 поподне »

Али мислим да су оне добро "истрениране", вичне борби прса у прса, рукују оружјем и када би се догодило да их тај "србски дека-младожења" малтретира да би оне "очас посла" позвале своје саплеменике!


<a href="https://www.youtube.com/v/xwvoqtK7koI" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">https://www.youtube.com/v/xwvoqtK7koI</a>
 ;D
"Не може се царство задобити на душеку све дуван пушећи"