ДНК порекло > ГГ Разно

Проблем приликом качења исхода на у-срч

(1/2) > >>

Đorđo:
Већ месецима и годинама када покушам да окачим своје исходе са фтдна на у-срч избаци ми поруку интернал сервер ерор, такође и када покушам да неком другом пошаљем меил преко у-срч мислим да избаци истоветну поруку

Видим да некима другима из моје групе каче нормално а мени неће никако

...:

--- Цитат: Đorđo  Октобар 03, 2015, 09:04:20 пре подне ---Већ месецима и годинама када покушам да окачим своје исходе са фтдна на у-срч избаци ми поруку интернал сервер ерор, такође и када покушам да неком другом пошаљем меил преко у-срч мислим да избаци истоветну поруку

Видим да некима другима из моје групе каче нормално а мени неће никако

--- Крај цитата ---

Задњи пут када сам уносио исходе, направио сам профил без проблема, и добио потврду на мејл.
Пре тога пар пута, приликом уноса резултата ми је избацивао грешку, а на мејл нисам добио потврду о регистрацији профила. Мислио сам да профил није направљен, међутим  у претрази  "Searh by last name (http://www.ysearch.org/lastname_start.asp?uid=)", укуцао сам презимена профила које сам правио и они су постојали, ту сам прекопирао ИД профила и вршио претраге без проблема.

 

Đorđo:
Ја сам покушавао једно 5-6 пута у размацима од по неколико месеци али ништа. Можда нешто у мом броузеру блокира, нисам паметан.

...:
Мислим да је пре до сајта, пошто је и мени пар пута избацио сличну грешку.

Ако се не снађеш, пошаљи ми податке пробаћу ја да убацим.

Đorđo:
Ево сада сам пробао са другог рачунара, опет ми исто избацује:


--- Цитат ---500 - Internal server error.
There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.

--- Крај цитата ---

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију