Порекло становништва > Хрватска - Република Српска Крајина

Momčilović, Kordun, Djurdjevdan

(1/3) > >>

MarkoMomcilo:
Zdravo, zanima me da li bilo ko zna nesto o porodici Momčilović. Znam da su moji iz sela Gornja Močila kod Slunja( navodno to selo vise ne postoji zato sto je sruseno da bi se napravila vojna streljana ili tako nesto, narod je razmešten i moji su dosli u selo Tenje(Tenja)( kod Osijeka)), slavimo slavu Djurdjevdan. Ako bilo ko zna nesto molio bih vas da napišete.  :)  ; :)

Nebo:
Марко, пиши ми на [email protected], имам у фамилији твојих Момчиловића, па ће те можда занимати.

Небојша:
Мислим да сам ове Момчиловиће из Слуња видео негде на 23andMe. Хаплогрупа R1a-M417, R1a-Z282.

Nebo:

--- Цитат: Небојша  Децембар 13, 2019, 09:32:12 поподне ---Мислим да сам ове Момчиловиће из Слуња видео негде на 23andMe. Хаплогрупа R1a-M417, R1a-Z282.

--- Крај цитата ---

Да, и ја се сећам.

Милош:

--- Цитат: Небојша  Децембар 13, 2019, 09:32:12 поподне ---Мислим да сам ове Момчиловиће из Слуња видео негде на 23andMe. Хаплогрупа R1a-M417, R1a-Z282.

--- Крај цитата ---


--- Цитат: Небојша  Мај 16, 2018, 10:16:20 пре подне ---
Момчиловић, Слуњ, Кордун, R-M417

Овај резултат бих оставио под знаком питања. Постоји више презимена. Момчиловић се јавља чак два пута, док су иницијали тестираног М. М., а једна од локација је Слуњ (где је било Момчиловића).


--- Крај цитата ---

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију