Аутор Тема: Приступ студији  (Прочитано 2601 пута)

Ван мреже Bane

  • Истраживач
  • *******
  • Поруке: 977
  • E-Z16988+BY99620+
Приступ студији
« послато: Септембар 03, 2016, 12:06:59 пре подне »
Да ли има кога ко може да ми/нам стави на располагање податке из овог рада: Differences in urbanization degree and consequences on the diversity of conventional vs. rapidly mutating Y-STRs in five municipalities from a small region of the Tyrolean Alps in Austria ?

PS: Ако сам погрешио што сам због овога отворио нову тему немам ништа против да се моје питање пребаци на боље место.

Ван мреже Селаковић

  • Члан Друштва
  • Етнолог
  • *****
  • Поруке: 2350
  • I-Z17855>>>FT173833
Одг: Приступ студији
« Одговор #1 послато: Септембар 03, 2016, 10:25:39 пре подне »
Да ли има кога ко може да ми/нам стави на располагање податке из овог рада: Differences in urbanization degree and consequences on the diversity of conventional vs. rapidly mutating Y-STRs in five municipalities from a small region of the Tyrolean Alps in Austria ?

PS: Ако сам погрешио што сам због овога отворио нову тему немам ништа против да се моје питање пребаци на боље место.

Бане, ако кад кажеш податке мислиш на сам рад, ево ја сам га скинуо и могу да ти пошаљем на мејл. И даље је у форми тек прихваћеног рукописа, а не у коначном облику, јер је тек сад за публикацију.

Ван мреже Небојша

  • Уредник СДНКП
  • Бели орао
  • *****
  • Поруке: 13139
Одг: Приступ студији
« Одговор #2 послато: Септембар 03, 2016, 10:33:14 пре подне »
Бане, ако кад кажеш податке мислиш на сам рад, ево ја сам га скинуо и могу да ти пошаљем на мејл. И даље је у форми тек прихваћеног рукописа, а не у коначном облику, јер је тек сад за публикацију.

Где си успео да га скинеш? Са другог рачунара имам приступ сајту sciencedirect, али у последње време из неког разлога не могу да приступим табелама (Y-STR и остало), већ само раду у PDF-у.


Ван мреже Селаковић

  • Члан Друштва
  • Етнолог
  • *****
  • Поруке: 2350
  • I-Z17855>>>FT173833
Одг: Приступ студији
« Одговор #3 послато: Септембар 03, 2016, 10:40:08 пре подне »
Где си успео да га скинеш? Са другог рачунара имам приступ сајту sciencedirect, али у последње време из неког разлога не могу да приступим табелама (Y-STR и остало), већ само раду у PDF-у.

Овај рад још увек није у коначној форми, тако да на крају пдф-а, кад се заврши текст самог рада, крећу табеле и графикони. Значи само скинеш тај један једини .пдф, ако већ имаш приступ.

Ван мреже Bane

  • Истраживач
  • *******
  • Поруке: 977
  • E-Z16988+BY99620+
Одг: Приступ студији
« Одговор #4 послато: Септембар 03, 2016, 04:42:21 поподне »
Бане, ако кад кажеш податке мислиш на сам рад, ево ја сам га скинуо и могу да ти пошаљем на мејл. И даље је у форми тек прихваћеног рукописа, а не у коначном облику, јер је тек сад за публикацију.

Послао сам ти ПП. Хвала!

Ван мреже Селаковић

  • Члан Друштва
  • Етнолог
  • *****
  • Поруке: 2350
  • I-Z17855>>>FT173833
Одг: Приступ студији
« Одговор #5 послато: Септембар 05, 2016, 10:55:23 пре подне »
Скинуо сам и документ са свим хаплотиповима. Ако неком треба нека јави, Бане теби сам послао на мејл.

Ван мреже Bane

  • Истраживач
  • *******
  • Поруке: 977
  • E-Z16988+BY99620+
Одг: Приступ студији
« Одговор #6 послато: Септембар 05, 2016, 12:59:59 поподне »
Скинуо сам и документ са свим хаплотиповима. Ако неком треба нека јави, Бане теби сам послао на мејл.

 ;) Хвала!