Порекло становништва > Хрватска - Република Српска Крајина

Насеља старе опћине Бенковац на млетачком земљишнику из 1709. године

<< < (2/2)

Јовица Кртинић:
Највећи део књига које је ПИБ поставио овде на форуму, поново могу да се прочитају или преузму на следећа два линка на порталу Порекло:

http://www.poreklo.rs/2012/12/02/digitalizovane-etnoloske-knjige-o-poreklu-stanovnistva-srbije-makedonije-crne-gore-hrvatske-i-bih/

http://www.poreklo.rs/2013/07/17/kompletna-digitalna-zbirka-47-knjiga-naselja-i-poreklo-stanovnistva/

Ако неко уочи да неке од књига недостају, нека их обавезно постави овде или нам јави на [email protected] да их има па ћемо их ми поставити на сајт.

На порталу Порекло континуирано ћемо објављивати све књиге до којих дођемо, а настојаћемо да неке лошије или непотпуне примерке књига заменимо са бољим и целовитим копијама.

Придружујем се Синиши и још једном захваљујем ПИБ-у на драгоценом доприносу. Жалим што нас је напустио такав сарадник. Надам се не и трајно. У сваком случају, кад год дошао, добро дошао.



Јовица Кртинић:
Ако је неко преузео поменути млетачки земљишник из 1709. нека ми се јави на [email protected], па ћемо се договорити како да ми га пошаље да га објавим на форуму.

Тимар:

--- Цитат: Синиша Јерковић  Октобар 01, 2013, 03:35:24 поподне ---Већини на форуму је познато да је ПИБ отишао са форума и повукао већину текстова које је објављивао, па између осталих и овај драгоцјени списак из 1709.
Не улазећи у разлоге ПИБ-овог одласка, сматрам да због осталих чланова који нису учествовали у расправи са ПИБ-ом треба вратити овакаве и сличне документе.

Још једном захваљујем ПИБ-у на доприносу који је дао овом форуму и сајту, дигитализацијом многих текстова и књига без којих би нам свима било теже да ријешимо загонетке наше прошлости.

--- Крај цитата ---

Жао ми је. ПИБ ми  је много помогао, као и многим другим нашим посјетиоцима.
Замолио бих цијењеног господина да нам се врати. Моје поштовање према ПИБ-у остаће надуго.
Милорад Богдановић, Поткозарје, Република Српска, БиХ.

Небојша:
Слажем се са осталима. ПИБ, врати се! :)

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију