Траже се > Рођаци

Породица Мрав из Мостара

<< < (2/3) > >>

Бакс:
Било је Мрава у мом селу. У ствари, сестра мог деде била је удата за једног Мрава. Имали су две ћерке (колико ме сећање служи), и више их нема овде.

Као добровољац у 1. Светском рату Лазар Мрав из Ранковаца код Љубиња добио је земљу у мом селу Војвода Степа.

Дробњак:
Бакс, хвала на информацији. Значи дефинитивно је да су Ранковци матица породице Мрав. Изгледа да постоји и католичка породица са истим презименом у западној Херцеговини али не знам да ли имају везе са овим Мравима.

Wolf Sagash:

--- Цитат: Бакс  Јун 29, 2016, 04:56:20 поподне ---Било је Мрава у мом селу. У ствари, сестра мог деде била је удата за једног Мрава. Имали су две ћерке (колико ме сећање служи), и више их нема овде.

Као добровољац у 1. Светском рату Лазар Мрав из Ранковаца код Љубиња добио је земљу у мом селу Војвода Степа.

--- Крај цитата ---

Wolf Sagash:

--- Цитат: Wolf Sagash  Јун 29, 2016, 05:56:37 поподне ---

--- Крај цитата ---
Могли смо бити земљаци. Мој прађед је добио земљу у Степи, али није му се свидило.

Бакс:

--- Цитат: Wolf Sagash  Јун 29, 2016, 05:57:28 поподне --- Могли смо бити земљаци. Мој прађед је добио земљу у Степи, али није му се свидило.

--- Крај цитата ---

Ех... Ма, најлепше село на свету!  :D

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију