ДНК порекло > ГГ Разно

Тестирања; Реакције људи

<< < (3/3)

dko:

--- Цитат: Милош Н.  Март 12, 2019, 09:16:47 поподне --- И да ако не припадаш И2а или Р1а, једине шансе су ти да си грчког или албанског порекла, како они кажу. Није баш пријатно.

--- Крај цитата ---

А јел икад кажу 'влашког порекла' или им је то онда превише компликовано за митологију?

barbarylion:
Da budem sasvim iskren, meni je bilo "frka" da ako ispadnem previše severozapadno da će me Hrvati svojatati iako znam istorijat i rodoslov svoje familije do nekih impozantnih datuma i nemam nikakvih stranih upliva, pogotovo ne u zadnjih 350 god..Al' jbg nekako se stvara slika ako malo odudara od nekog proseka da odma mora biti nekog "hrvatskog" upliva, msm kao da su oni nešto znacajno severniji, zapravo do tih Hrvata koji su "severnjaci" mi Srbi nismo mogli ni doći, pogotovo ne u neka ranija vremena, a ovi npr iz Zadra ili generalno ostali južniji delovi Hr svakako ne bi imali nikakav uticaj na genetiku, neki bi čak možda povukli ka jugu a ne severu  ...

Amicus:
Слажем се са Небом, то је отприлике и мој став.

Осим тога, важно је да са друге стране имате отворену и стабилну особу, која неће правити скандал ако испадне нека "непожељна" хаплогрупа, или се покондирити ако испадне нека "пожељна" хаплогрупа.

Ако особа не жели да се тестира, не треба инсистирати, већ до краја испоштовати њен став. Можда се на крају и предомисли.

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију