Аутор Тема: Обраћање уредницима форума  (Прочитано 105523 пута)

Ван мреже Бакс

  • Памтиша
  • ********
  • Поруке: 1678
  • E-V13>A18844>E-CTS11222
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #100 послато: Јун 25, 2017, 10:14:55 поподне »
За праћење нових порука, згодна је алатка са врха почетне стране, прикажи непрочитане поруке и прикажи нове одговоре.

Ја ово практикујем. Супер ствар.
"Не може се царство задобити на душеку све дуван пушећи"

Ван мреже Ojler

  • Члан Управног одбора
  • Бели орао
  • *
  • Поруке: 5267
  • Y-DNK: I2-Y3120 Z17855>PH3414 Мириловићи
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #101 послато: Август 14, 2017, 03:29:11 поподне »
Да ли се и другима дешава да сe линкови на Youtube садржаје у порукама које постављају сами од себе промене?

Нпр. поставио сам линк на једну емисију овако: ht**s://www.youtube.com/ watch ? v=zwpBGImG9Gw. Уствари, отприлике тако, без звездица и размака које сам морао овде да ставим како ми се не би линк поново променио.
Након што сам га поставио он се промени и изгледа овако: https://www.youtube.com/v/zwpBGImG9Gw

Шта год урадио, портал сам измени формат линка, а у овом другом формату ја не могу да отворим садржај из Chrome-a на рачунару.
« Последња измена: Август 14, 2017, 03:32:45 поподне Velibor »
Kамене рабъ и госодинъ

Ван мреже Amicus

  • Уредник
  • Бели орао
  • *****
  • Поруке: 9508
  • I1 P109 FGC22045
    • Порекло.рс
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #102 послато: Август 14, 2017, 04:10:10 поподне »
Да ли се и другима дешава да сe линкови на Youtube садржаје у порукама које постављају сами од себе промене?

Нпр. поставио сам линк на једну емисију овако: ht**s://www.youtube.com/ watch ? v=zwpBGImG9Gw. Уствари, отприлике тако, без звездица и размака које сам морао овде да ставим како ми се не би линк поново променио.
Након што сам га поставио он се промени и изгледа овако: https://www.youtube.com/v/zwpBGImG9Gw

Шта год урадио, портал сам измени формат линка, а у овом другом формату ја не могу да отворим садржај из Chrome-a на рачунару.

То је тачно да се из неког разлога дешава. Међутим, како не користим ГуглХром, већ обично Оперу и Мозилу, никада се нисам ни на једном прегледачу мреже сусретао са таквим проблемом, иако сам упратио неке разлике... Можда је најбоље да и ти пређеш на Оперу или Мозилу? ;D



Ван мреже Ojler

  • Члан Управног одбора
  • Бели орао
  • *
  • Поруке: 5267
  • Y-DNK: I2-Y3120 Z17855>PH3414 Мириловићи
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #103 послато: Август 14, 2017, 08:21:19 поподне »
... Можда је најбоље да и ти пређеш на Оперу или Мозилу? ;D

... или алтернативно, мање популарно решење - да техничка подршка форума покуша да види како да се онемогући ова опција да се линк сам од себе мења  ;)
Kамене рабъ и госодинъ

Ван мреже Amicus

  • Уредник
  • Бели орао
  • *****
  • Поруке: 9508
  • I1 P109 FGC22045
    • Порекло.рс
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #104 послато: Август 14, 2017, 08:30:16 поподне »
... или алтернативно, мање популарно решење - да техничка подршка форума покуша да види како да се онемогући ова опција да се линк сам од себе мења  ;)

Указаћу на проблем надлежнима. ;)

Иначе, кад смо већ код јутуб линкова, препоручио бих свим корисницима, да при постављању видео материјала увек користе алатку из горњег менија (тамо где су алатке за уређивање порука). :)



симо

  • Гост
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #105 послато: Септембар 01, 2017, 06:38:23 пре подне »
зашто ми бришете и сакатите поруке?целу тему коју сам направио о политичком форуму аутохтоних Срба Србије сте обрисали,зашто?коме смета глас слободне екавске Србије?

Стварно ,коме смета и зашто је избрисана? И мени је жао што не прочитах ту тему. Увијек сам се залагао за права аутохтоних народа. Познато је колико сам се борио за права монтенегрина овдје на форуму, ево сад дижем глас и за монтенегрине екавског говора, аутохтоне становнике слободне Србије...

Ван мреже ДушанВучко

  • Члан Друштва
  • Бели орао
  • *****
  • Поруке: 7223
  • I2-Y250780, род Никшића, U5a2b мт-ДНК
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #106 послато: Септембар 01, 2017, 06:48:30 пре подне »
Стварно ,коме смета и зашто је избрисана? И мени је жао што не прочитах ту тему. Увијек сам се залагао за права аутохтоних народа. Познато је колико сам се борио за права монтенегрина овдје на форуму, ево сад дижем глас и за монтенегрине екавског говора, аутохтоне становнике слободне Србије...
Autochtonus ecavicus ...Pro Patria!  ;D Barbarum iecavicus  >:(  ::) Ко га је завео, није дангубио
« Последња измена: Септембар 01, 2017, 06:55:08 пре подне ДушанВучко »

симо

  • Гост
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #107 послато: Септембар 01, 2017, 09:53:03 пре подне »
симо херцегбосанцу,не иде ти добро иронија као ни твојим земљацима,има вас по Србији доста на несрећу нашу.и на овом форуму се види у каквом подређеном положају се налазе аутохтони Срби из Србије,не могу глас да пусте а да их одмах не загуши неки пречанин или потомак пречанских брозовских досељеника.ви своје државе Републику Српску,Републику Српску Крајину и Црну Гору снажите и браните од несрпских агресора,немојте долазити у нашу Србију јер је то узрок данашње пропасти српског народа,посебно аутохтоних Срба из Србије.овај сајт се зове Порекло,а не Поријекло,молим лепо,указујте ви који нисте пореклом из Србије дужно поштовање нама староседеоцима који вас на нашу штету бранимо и хранимо у нашој Србији.мени бришу поруку администратори где сам написао да не разумем с каквим правом држи лекције о наталитету један самац од 46 година без кучета и мачета,још црногорац.нека он иде у своју Црну Гору и тамо нађе неку која ће га таквог хтети,да јача наталитет.сајт са кога сам пренео објаву а која је исто обрисана је овај http://ovsishte.com/pfass/
администрацијо,настави са брисањем и гушењем слободе говора,али знај да се истина увек пробије кроз мрак.

Ово су крупне теме које превазилазе оквире овог скромног форума. Предлажем мало озбиљнију политичку акцију, скупљање потписа, петиције, суд у Стразбуру и сл. ,али прије свега тога посјета одређеној установи типа Лаза Лазаревић, битно је имати и тај печат, као предуслов сваког успјешног политичког пројекта.

Ван мреже Милош

  • Уредник СДНКП
  • Бели орао
  • *****
  • Поруке: 5481
  • Y134591 Тарски Никшићи
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #108 послато: Септембар 01, 2017, 10:10:29 пре подне »
симо херцегбосанцу,не иде ти добро иронија као ни твојим земљацима,има вас по Србији доста на несрећу нашу.и на овом форуму се види у каквом подређеном положају се налазе аутохтони Срби из Србије,не могу глас да пусте а да их одмах не загуши неки пречанин или потомак пречанских брозовских досељеника.ви своје државе Републику Српску,Републику Српску Крајину и Црну Гору снажите и браните од несрпских агресора,немојте долазити у нашу Србију јер је то узрок данашње пропасти српског народа,посебно аутохтоних Срба из Србије.овај сајт се зове Порекло,а не Поријекло,молим лепо,указујте ви који нисте пореклом из Србије дужно поштовање нама староседеоцима који вас на нашу штету бранимо и хранимо у нашој Србији.мени бришу поруку администратори где сам написао да не разумем с каквим правом држи лекције о наталитету један самац од 46 година без кучета и мачета,још црногорац.нека он иде у своју Црну Гору и тамо нађе неку која ће га таквог хтети,да јача наталитет.сајт са кога сам пренео објаву а која је исто обрисана је овај http://ovsishte.com/pfass/
администрацијо,настави са брисањем и гушењем слободе говора,али знај да се истина увек пробије кроз мрак.

Mиcлим пpиjaтeљу дa cи зaлутao. Нaчин oпxoђeњa, тepминoлoгиja, тумaчeњe, гoвope дa ниcи дopacтao диcкуcиjи нa oвoм Фopуму. Ниcи пpви, a ни пocлeдњи...

Ван мреже Wolf Sagash

  • Члан Друштва
  • Истраживач
  • *****
  • Поруке: 1363
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #109 послато: Септембар 01, 2017, 10:15:49 пре подне »
Граде оволике школе, путеве, фабрике...а луднице су нама потребне!

Ван мреже Зрно

  • Помоћник уредника
  • Етнолог
  • *****
  • Поруке: 2334
  • R1b>Z2705>BY200954
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #110 послато: Септембар 01, 2017, 10:27:06 пре подне »
До сада сам писао екавицом на овом форуму, али се од данас враћам на ијекавицу.

На мрежи Полић

  • Члан Друштва
  • Познавалац
  • *****
  • Поруке: 587
  • I2-Y56203
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #111 послато: Септембар 01, 2017, 10:33:15 пре подне »
Граде оволике школе, путеве, фабрике...а луднице су нама потребне!
Ово је један од доказа да имамо дар за то, али не знамо да га искористимо.
Није случајно један велики институт тог типа у Москви назван како је назван.

http://serbsky.ru/


Ван мреже Лепеничанин

  • Редакција СДНКП
  • Истраживач
  • ******
  • Поруке: 953
  • R1b
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #112 послато: Септембар 01, 2017, 10:35:30 пре подне »
Цитат
До сада сам писао екавицом на овом форуму, али се од данас враћам на ијекавицу.

Зрно, не одобрава се. Има да указујеш дужно поштовање!  ;)

Ван мреже Милош

  • Уредник СДНКП
  • Бели орао
  • *****
  • Поруке: 5481
  • Y134591 Тарски Никшићи
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #113 послато: Септембар 01, 2017, 10:40:34 пре подне »

http://ovsishte.com/pfass/

Oвcиштe, Toпoлa- cвe caми Tapcки Никшићи, Љeшњaни и ocтaли aутoxтoни Шумaдинци. Бaш биx вoлeo дa ce Coтиpoвић тecтиpa...


http://www.poreklo.rs/2012/07/10/poreklo-prezimena-selo-ovsište-topola/

Jelic

  • Гост
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #114 послато: Септембар 01, 2017, 10:44:12 пре подне »
Oвcиштe, Toпoлa- cвe caми Tapcки Никшићи, Љeшњaни и ocтaли aутoxтoни Шумaдинци. Бaш биx вoлeo дa ce Coтиpoвић тecтиpa...


http://www.poreklo.rs/2012/07/10/poreklo-prezimena-selo-ovsište-topola/

Да, родови из Освишта који славе Ћириловдан јесу Љешњани по раду Божа Ћетковића.

Ван мреже Зрно

  • Помоћник уредника
  • Етнолог
  • *****
  • Поруке: 2334
  • R1b>Z2705>BY200954
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #115 послато: Септембар 01, 2017, 10:46:01 пре подне »
Зрно, не одобрава се. Има да указујеш дужно поштовање!  ;)

На Википедији сам писао ијекавицом чланке везане за Далмацију, па је нормално да то радим и овдје на Поријеклу!  8)

Ван мреже Atlantische

  • Уредник СДНКП
  • Памтиша
  • *****
  • Поруке: 1938
  • G2a-FT221531
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #116 послато: Септембар 01, 2017, 10:46:33 пре подне »
симо херцегбосанцу,не иде ти добро иронија као ни твојим земљацима,има вас по Србији доста на несрећу нашу.и на овом форуму се види у каквом подређеном положају се налазе аутохтони Срби из Србије,не могу глас да пусте а да их одмах не загуши неки пречанин или потомак пречанских брозовских досељеника.ви своје државе Републику Српску,Републику Српску Крајину и Црну Гору снажите и браните од несрпских агресора,немојте долазити у нашу Србију јер је то узрок данашње пропасти српског народа,посебно аутохтоних Срба из Србије.овај сајт се зове Порекло,а не Поријекло,молим лепо,указујте ви који нисте пореклом из Србије дужно поштовање нама староседеоцима који вас на нашу штету бранимо и хранимо у нашој Србији.мени бришу поруку администратори где сам написао да не разумем с каквим правом држи лекције о наталитету један самац од 46 година без кучета и мачета,још црногорац.нека он иде у своју Црну Гору и тамо нађе неку која ће га таквог хтети,да јача наталитет.сајт са кога сам пренео објаву а која је исто обрисана је овај http://ovsishte.com/pfass/
администрацијо,настави са брисањем и гушењем слободе говора,али знај да се истина увек пробије кроз мрак.
У први мах помислих да је ово написао неки Хрват, Албанац (Шиптар), босански муслиман, кад оно ''Србин'' и то из срца Шумадије!
''Заведени светским чудима, заборависмо на себе и на своје порекло." - М. Капор

Ван мреже Atlantische

  • Уредник СДНКП
  • Памтиша
  • *****
  • Поруке: 1938
  • G2a-FT221531
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #117 послато: Септембар 01, 2017, 12:59:37 поподне »
ПФАСС је покренут са радом од стране Проф. Др. Владислава Б. Сотировића 20. октобра 2014. г. на 70-годишњицу пречанско-ијекавско-усташко-комунистичко-титоистичког освајања Србије и почетка њеног дугодеценијског силовања од стране истих.
Teшка дијагноза друже Сотировићу.  :D
са очеве и мајчине стране из Србије најмање 100 година,ето вам одговора пречанска господо.
А пре тога су користили ијекавицу у свакодневном говору, дакле нисте ни ви толико чисти колико би желели да будете.
« Последња измена: Септембар 01, 2017, 01:01:58 поподне Atlantische »
''Заведени светским чудима, заборависмо на себе и на своје порекло." - М. Капор

Ван мреже Небојша

  • Уредник СДНКП
  • Бели орао
  • *****
  • Поруке: 13139
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #118 послато: Септембар 01, 2017, 01:02:14 поподне »

са очеве и мајчине стране из Србије најмање 100 година,ето вам одговора пречанска господо.

<a href="https://www.youtube.com/v/aDncZqJDgJY" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">https://www.youtube.com/v/aDncZqJDgJY</a>

Ван мреже Wolf Sagash

  • Члан Друштва
  • Истраживач
  • *****
  • Поруке: 1363
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #119 послато: Септембар 01, 2017, 01:04:38 поподне »
ти што имаш надимак из окупаторског језика чији су припадници побили на стотине хиљада Срба мени нешто говориш о томе ко је Србин?срами се, вероватно си и ти део овог пречанског талога који ме овде напада.такви сте ви,дрски,безобразни,отимате и немате ни мрву захвалности за све што вам је народ из Србије учинио.нека,више се неће правити исте југословенске грешке.није ми много стало до тога што ме лудим проглашавају херцегбосански прекодрински смрадикали.за овсиште и ко је одакле,где,како,ево шта каже господин Сотировић

Ова интернет страница je јавна онлајн презентација Политичког форума антититоистичких Срба Србије (ПФАСС) – независне невладине друштвене организације (ННДО) која се бори за просперитетну и јединствену Србију у којој ће на политичко-управној власти бити њено етничко српско антититоистичко и претитиостичко становништво, тј. Срби грађани Србије који у Србији живе у континуитету најмање 100 година и са мајчине и са очеве линије и немају никакве везе са титоизмом.
Туга. Прими моје саучешће. Шта друго да ти кажем.
ПФАСС је покренут са радом од стране Проф. Др. Владислава Б. Сотировића 20. октобра 2014. г. на 70-годишњицу пречанско-ијекавско-усташко-комунистичко-титоистичког освајања Србије и почетка њеног дугодеценијског силовања од стране истих.

са очеве и мајчине стране из Србије најмање 100 година,ето вам одговора пречанска господо.