ДНК порекло > Организоване акције тестирања

Српски ДНК месец 2023

<< < (2/64) > >>

Ojler:

--- Цитат: Рус  Октобар 10, 2023, 09:43:39 пре подне ---Чудна ствар је да овог пута има тако мало људи који желе да се тестирају.

--- Крај цитата ---

Има доста људи пријављених и овај пут, само акција прикупљања узорака још траје и нису кренуле анализе.

ivanc79:

--- Цитат: Рус  Октобар 10, 2023, 09:43:39 пре подне ---Чудна ствар је да овог пута има тако мало људи који желе да се тестирају.

--- Крај цитата ---
Мислим да је за прошлу акцију чланак на једном порталу био пресудан за велики број пријављених.
Већина људи још увек и не зна за гг. Очито то што се акција објави само на сајту Порекла није довољно.

Ojler:

--- Цитат: ivanc79  Октобар 10, 2023, 10:51:05 пре подне ---Мислим да је за прошлу акцију чланак на једном порталу био пресудан за велики број пријављених.
Већина људи још увек и не зна за гг. Очито то што се акција објави само на сајту Порекла није довољно.

--- Крај цитата ---

Не знам на основу којих сазнања доносиш закључак да "није довољно". Акција још траје, а број пристиглих пријава је тренутно упоредив са претходном акцијом. Наравно да је више рекламе боље, али о успешности акције можемо судити тек када се на крају подвуче црта.

Exiled:
Колико има пријављених тренутно?

Ojler:

--- Цитат: Exiled  Октобар 10, 2023, 12:07:17 поподне ---Колико има пријављених тренутно?

--- Крај цитата ---

Више од 200, али је и даље питање колико њих ће на крају и платити тест, доставити узорак, итд.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију