ДНК порекло > Српски ДНК пројекат

Хаплогрупе свих тестираних на Српском ДНК Пројекту у процентима

(1/15) > >>

le_serbe:
pozdrav,

sto vise nema grafik ? od svi testirani na sit ??? ja pisem na vikipediju vec 10 godine (na FR jezik) i sam se sluzio od toga kao "Source" za puno artikla ... jel planirate da ga vratite ??

Hvala puno :) za pozo super je

Boban

Amicus:

--- Цитат: le_serbe  Јануар 29, 2018, 10:50:07 поподне ---pozdrav,

sto vise nema grafik ? od svi testirani na sit ??? ja pisem na vikipediju vec 10 godine (na FR jezik) i sam se sluzio od toga kao "Source" za puno artikla ... jel planirate da ga vratite ??

Hvala puno :) za pozo super je

Boban
--- Крај цитата ---

Чека се редизајн Српског ДНК пројекта, кад буде готов, биће и могућност израчуна процената заступљености сваке хаплогрупе у укупном броју тестираних на табели.

У међувремену, ако неко испочетка не преброји, ово је било последње бројање.

Ако стигну остали, могао би неко да преброји, ја сам ових дана заузет.

Свевлад:

--- Цитат: Amicus  Јануар 29, 2018, 10:57:58 поподне ---Чека се редизајн Српског ДНК пројекта, кад буде готов, биће и могућност израчуна процената заступљености сваке хаплогрупе у укупном броју тестираних на табели.

У међувремену, ако неко испочетка не преброји, ово је било последње бројање.

Ако стигну остали, могао би неко да преброји, ја сам ових дана заузет.

--- Крај цитата ---

Шта је са осталим узорцима, што доступним у јавној бази што са онима који нису доступни?

Зрно:

--- Цитат: Свевлад  Јануар 29, 2018, 11:02:57 поподне ---На коликом узорку су добијени ови проценти за Србе?

--- Крај цитата ---

Треба све да сабереш и видиш колики је узорак. То је све што има у табели.

le_serbe:
Ок хвала ти за информације :)

али док се то не уради, није bolje da smo cuvali старег графика ;)

Заправо, сајт користим као глобалну референцу о хаплогрупама у Србији :) и када је недостаје овој информацији недостаје доказ мојих изјава на википедиа ... тако да можемо избрисати moji чланке! молим вас да vratimo стару графику док чекате нове детаље и прецизније;)

бобан

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију