ДНК порекло > Српски ДНК пројекат

Помоћ у прибављању ДНК узорака

<< < (2/5) > >>

Wolf Sagash:

--- Цитат: Velibor  Септембар 10, 2017, 02:52:47 поподне ---И одмах да поставим захтев:
Тестирао бих Кнежиће из околине Опузена (села Кремена, Михаљ, Сливно) који славе Јовањдан. Може ли неко помоћи у проналажењу и убеђивању "донора"?

--- Крај цитата ---
Не држи ме за ријеч пробаћу нешто.

Ojler:

--- Цитат: Wolf Sagash  Септембар 10, 2017, 05:48:42 поподне --- Не држи ме за ријеч пробаћу нешто.

--- Крај цитата ---

Надам се да ћеш успети. Било би једноставније да је донор у Србији, знам да поменутих Кнежића има у Београду, али снаћи ћемо се и за транспорт узорка из Херцеговине ако буде требало. Само да га добијемо...

Uzi:

--- Цитат: Velibor  Септембар 10, 2017, 02:58:44 поподне ---Није толики проблем ни пронаћи потенцијалног донора, али убедити га да да брис је нешто сасвим друго. Ја сам проналазио људе и успостављао са њима контакт, али једна ствар је кад вам нешто препоручи пријатељ у кога имате поверења, а сасвим друга кад потпуни странац преко Фејсбука од вас тражи да вам чачка некаквим штапићем по устима.

--- Крај цитата ---

Да, и ја сам имао сличне потешкоче.

Ја тражим Узелце за тестирање на П189.2 маркеру. Ко пронађе и убеди неког Узелца на тај тест добија од мене на поклон тест на један, по свом избору, СТР маркер или СНП преко YSEQ.   :)

magriva620:

--- Цитат: Velibor  Септембар 10, 2017, 11:46:45 поподне ---Надам се да ћеш успети. Било би једноставније да је донор у Србији, знам да поменутих Кнежића има у Београду, али снаћи ћемо се и за транспорт узорка из Херцеговине ако буде требало. Само да га добијемо...

--- Крај цитата ---
јесу ли то исти са Кнежићима из околине Шибеника?

Wolf Sagash:

--- Цитат: magriva620  Септембар 11, 2017, 10:14:29 пре подне ---јесу ли то исти са Кнежићима из околине Шибеника?

--- Крај цитата ---
Немамо потврду да јесу. Ови су пуно јужније.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију