ДНК порекло > Српски ДНК пројекат

Помоћ у прибављању ДНК узорака

<< < (5/5)

Полић:

--- Цитат: Wolf Sagash  Септембар 12, 2017, 09:47:57 пре подне --- Ма ја их знам све, повремено се срећем са њима, али најтеже  је људима  објаснити зашто им треба узимати узорак. Морам их негдје ухватити кад су весели. Из свога искуства знам да сам најлакше обрађивао клинце приликом тестирања у Љубињу.

--- Крај цитата ---
Ово ће се претворити у приче и искуства из лова на узорке.... :D :D
...знаш, најбоље је ухватити их на спавању, кад су уста полуотворена, тад је пут до унутрашње стране образа отворен....

Милош:

--- Цитат: Полић  Септембар 12, 2017, 09:56:38 пре подне ---Ово ће се претворити у приче и искуства из лова на узорке.... :D :D
...знаш, најбоље је ухватити их на спавању, кад су уста полуотворена, тад је пут до унутрашње стране образа отворен....

--- Крај цитата ---

:D :D :D

Đorđo:

--- Цитат: Uzi  Септембар 11, 2017, 12:28:51 пре подне ---Да, и ја сам имао сличне потешкоче.

Ја тражим Узелце за тестирање на П189.2 маркеру. Ко пронађе и убеди неког Узелца на тај тест добија од мене на поклон тест на један, по свом избору, СТР маркер или СНП преко YSEQ.   :)

--- Крај цитата ---
Ја имам једног у насељу али нисам га видео годинама...

Uzi:

--- Цитат: Đorđo  Септембар 12, 2017, 10:07:15 поподне ---Ја имам једног у насељу али нисам га видео годинама...

--- Крај цитата ---

Било би супер се сретнете и да му предложиш тест, за стара добра времена.   :D

Али озбиљно, ако можеш ишта направити око тога, био би ти јако захвалан.

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију