Вјера и култура Срба > Ствараоци

Порекло Ex Yu рок музичара

(1/27) > >>

ДушанВучко:
Овде можемо да изнесемо претпоставке о пореклу рок музичара са наших простора...

ДушанВучко:
Бора Чорба за почетак...он се изјашњава као Васојевић,значи група Е би требало,а чини ми се да сам видео и презиме Бајагић,да ли у Дробњаку или Пиви,нисам сигуран...Бранимир Штулић чини ми се Ј група (неко је ту претпоставку изнео)

Jelic:

--- Цитат: ДушанВучко  Јул 05, 2017, 09:15:17 поподне ---Бора Чорба за почетак...он се изјашњава као Васојевић,значи група Е би требало,а чини ми се да сам видео и презиме Бајагић,да ли у Дробњаку или Пиви,нисам сигуран...Бранимир Штулић чини ми се Ј група (неко је ту претпоставку изнео)

--- Крај цитата ---

Бора Ђорђевић је пореклом из Шекулара.

Његово братство је сродно Девићима из Шекулара који су тестирани као I2-CTS10228>S17250>Y4882>A1328.

А Бајагићи јесу из Пиве и то се ја мислим убрајају у Бранилово потомство, дакле највероватније су N2-P189.2.

Brđanin:
Бора би требао да је Шекуларац, боље ће знати Небо.
Васојевић је Звонимир Ђукић Ђуле из Ван Гога.

ДушанВучко:

--- Цитат: Brđanin  Јул 05, 2017, 09:23:13 поподне ---Бора би требао да је Шекуларац, боље ће знати Небо.
Васојевић је Звонимир Ђукић Ђуле из Ван Гога.

--- Крај цитата ---
Е могуће,још један пример ,као и други Шекуларци који сматрају да су Васојевићи,значи требало би Бора динарик север да буде,још ако слави Св.Јована,вероватно

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију