ДНК порекло > ГГ Разно

Приступ студији

(1/2) > >>

Bane:
Да ли има кога ко може да ми/нам стави на располагање податке из овог рада: Differences in urbanization degree and consequences on the diversity of conventional vs. rapidly mutating Y-STRs in five municipalities from a small region of the Tyrolean Alps in Austria ?

PS: Ако сам погрешио што сам због овога отворио нову тему немам ништа против да се моје питање пребаци на боље место.

Селаковић:

--- Цитат: Bane  Септембар 03, 2016, 12:06:59 пре подне ---Да ли има кога ко може да ми/нам стави на располагање податке из овог рада: Differences in urbanization degree and consequences on the diversity of conventional vs. rapidly mutating Y-STRs in five municipalities from a small region of the Tyrolean Alps in Austria ?

PS: Ако сам погрешио што сам због овога отворио нову тему немам ништа против да се моје питање пребаци на боље место.

--- Крај цитата ---

Бане, ако кад кажеш податке мислиш на сам рад, ево ја сам га скинуо и могу да ти пошаљем на мејл. И даље је у форми тек прихваћеног рукописа, а не у коначном облику, јер је тек сад за публикацију.

Небојша:

--- Цитат: Селаковић  Септембар 03, 2016, 10:25:39 пре подне ---Бане, ако кад кажеш податке мислиш на сам рад, ево ја сам га скинуо и могу да ти пошаљем на мејл. И даље је у форми тек прихваћеног рукописа, а не у коначном облику, јер је тек сад за публикацију.

--- Крај цитата ---

Где си успео да га скинеш? Са другог рачунара имам приступ сајту sciencedirect, али у последње време из неког разлога не могу да приступим табелама (Y-STR и остало), већ само раду у PDF-у.

Селаковић:

--- Цитат: Небојша  Септембар 03, 2016, 10:33:14 пре подне ---Где си успео да га скинеш? Са другог рачунара имам приступ сајту sciencedirect, али у последње време из неког разлога не могу да приступим табелама (Y-STR и остало), већ само раду у PDF-у.

--- Крај цитата ---

Овај рад још увек није у коначној форми, тако да на крају пдф-а, кад се заврши текст самог рада, крећу табеле и графикони. Значи само скинеш тај један једини .пдф, ако већ имаш приступ.

Bane:

--- Цитат: Селаковић  Септембар 03, 2016, 10:25:39 пре подне ---Бане, ако кад кажеш податке мислиш на сам рад, ево ја сам га скинуо и могу да ти пошаљем на мејл. И даље је у форми тек прихваћеног рукописа, а не у коначном облику, јер је тек сад за публикацију.

--- Крај цитата ---

Послао сам ти ПП. Хвала!

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију