Аутор Тема: Poreklo Zlate Ognevich  (Прочитано 5423 пута)

maksim

  • Гост
Poreklo Zlate Ognevich
« послато: Новембар 05, 2013, 04:01:17 поподне »
Zanima me poreklo Zlate Ognevich (pravim imenom: Ina Leonidivna Bordjug).
1.Kako se zovu roditelji
2.Ima li sestru ili brata
3.Koja je krsna slava.
4.Jel pravoslavno prezime
.Pise da njen otac potice sa Balkana.Hvala.

http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%97%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%B0_%D0%9E%D0%B3%D1%9A%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87

maksim

  • Гост
Одг: Poreklo Zlate Ognevich
« Одговор #1 послато: Новембар 06, 2013, 01:33:52 пре подне »
Evo saznao sam nesto o njoj
Mama Galina Vasilievna
Tata Leonid   

Ako neko jos nesto zna neka napise.
Prvo sam odgovorio.

Ван мреже Муњени Ћелић

  • Познавалац
  • ******
  • Поруке: 598
Одг: Poreklo Zlate Ognevich
« Одговор #2 послато: Новембар 06, 2013, 05:59:31 поподне »
A Максиме, што те цура толико занима? Да нећеш да је запросиш?  ;D
1. Само је наша Википедија објавила наводно порекло родитеља и при томе се није ни потрудила да наведе извор за конкретан податак. На званичном сајту који је наведен, нема спомена о њеним родитељима. По имену мајке очигледно је да нема везе са талијанским пореклом, а и за оца не верујем да је српског Неко се, изгледа, послужио кафанским лупетањем као извором информација. Док неко не докаже другачије.
2. За бројчано стање њене породице, најбоље да јој пошаљем е-мејл као обожавалац. Верујем да ће ти неко из њеног тима одговорити.
3. Сумњам да има славу  ;)
4. На које презиме мислиш? Уметничко ''Огневич'' или право Бордјуг?  8)  Ако је уопште тачно да јој је отац био војно лице, онда је презиме атеистичко  ;D  Такође, ако је тачно да јој је отац родом из Украјине (што по презимену и може бити истина) онда је можда и православно по РПЦ и православно по УАПЦ, и грко-католичко....најбоље да јој се обратиш путем мејла, као што рекох.
Икавац

maksim

  • Гост
Одг: Poreklo Zlate Ognevich
« Одговор #3 послато: Новембар 07, 2013, 02:39:36 поподне »
Hvala  pa kao sto si sam rekao napisao sam joj pa cekam odg.Ali sam postavi temu onako.Zanima me prezime  a ne umetnicko.