Науке и научне дисциплине > Први светски рат

popis vojnih i civilnih gubitaka kraljevine srbije u ljudstvu u prvom svetskom r

<< < (2/4) > >>

melkijades:
Kako su mi rekli, izdavač je Vojni arhiv. Njih sam zvao, niko se ne javlja.   :D

Amicus:

--- Цитат: melkijades  Јануар 21, 2020, 12:27:26 поподне ---Kako su mi rekli, izdavač je Vojni arhiv. Njih sam zvao, niko se ne javlja.   :D

--- Крај цитата ---

Својевремено ми је нешто требало, звао сам их једно једно пет дана док се на крају није неко јавио. :)

Мада, не верујем ни да ће они имати, ако је распродато.

Пошто имам код себе тај диск, можеш написати ко те занима, па ћу погледати.

melkijades:
Hvala @Amikus

Radosav Milojević rođen u Kušiljevu, oženjen u Dubnici. Na nekom rodoslovu koji posedujem, pise da je poginuo 1914.

Amicus:

--- Цитат: melkijades  Јануар 21, 2020, 01:11:58 поподне ---Hvala @Amikus

Radosav Milojević rođen u Kušiljevu, oženjen u Dubnici. Na nekom rodoslovu koji posedujem, pise da je poginuo 1914.

--- Крај цитата ---

Као што смо и горе, а мислим и још негде даље на форуму констатовали, подаци о месту рођења или пребивалишта се у овим списковима не помињу.

На упит Милојевић Радослав изађе следећа листа имена:



Може бити од помоћи очево име или ако се у породици сачувао неки податак о месту страдања или рањавања.

p. s.
Хвала Гуји на помоћи. ;)

melkijades:
Otac mu se zvao Miloš, ali ovde ne vidim da se pojavljuje. Da li postoji mogućnost da je zabeležen kao Radoslav, pošto sam primetio su imena i prezimena zavođena na skoro svakom dokumentu različito?

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију