Општа дискусија > Генерална дискусија о форуму

Демографски суноврат Срба

<< < (46/61) > >>

Sneki:
U Rusiji i Ukrajini lekari takođe mogu zaraditi preko 2 000 evra, ali kad rade u privatnoj praksi. U državnim ustanovama plate su mizerne, i zbog toga tamo takođe nedostaje lekara, čim steknu iskustvo prelaze da rade privatno. Uvoze i oni lekare iz Srednje Azije. Umesto da povećamo lekarima plate mi se uzdamo u medicinske fakultete Dušanbea, Astane i Samarkanda, da tamo diplomira dovoljno lekara i za nas i za braću Ruse.  :D

Gorance:
Недао Бог да се лечимо у Србији (жена ми ради у Клиничком центру). Све што је ваљало је отишло напоље, остало пар појединаца који нешто вреде, али им дали одрешене руке да раде и приватно итд. Прасићи, јагњићи, вискићи и све што воле млади.

Gorance:
Што се тиче демографског суноврата Срба, бејах пре пар година на прослави 20 година матуре. Пола неожењених и пола неудатих. У улици у којој живим иста ствар. Знам две куће где брат и сестра живе заједно и никада се неће оженити-удати. Чак шта више постају избирљивији са годинама, ццц... :o Свашта има. Што се тиче страних радника, то је неминовност. Држава као да једва чека да децу пошаљемо напоље да би они за мале паре довели Индијце, Пакистанце (које сам иначе упознао по разним градилиштима и о којима имам само речи хвале). Додуше, нећу да грешим душу и ја сам радио у Либији (док је Гадафи био жив), по Црној Гори итд. То нам је што нам је.

Филипчић:
Узнемирујући видео који ако се одлучите, слушате на сопствену одговорност:

https://youtube.com/v/TXKTRU2wuoI

Не могу а да се не запитам да ли је ово наш крај?!

Селаковић:
Ево на брзину неких од првих резултата пописа Србије:



image upload

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију