Општа дискусија > Генерална дискусија о форуму

Јунгов тест личности

<< < (2/19) > >>

Банија:
Одрадио сам тест и добио сам резултат ИНТЈ-А (архитекта).

симо:
INFP (Посредник/Mediator)

Морам признати прилично добро погођено. Поготово онај дио о губљењу везе са реалношћу.  :)

Небојша:
Нисам никад нешто претерано веровао у ове тестове, али да пробам. А и не могу сам проценити какав сам, то могу боље други вероватно.:)

Испао сам Истраживач, подврста Забављач (Дворска Луда у преводу) :) ...ако сам све урадио како треба, наравно

Забављач:

"Ako iko može iz čista mira da zapeva i zaigra, to su osobe tipa Zabavljač. Ove osobe lako ponese uzbuđenje, a želja im je da se i svi ostali tako osećaju. U situacijama kada druge treba ohrabriti nijedan tip ličnosti nije tako velikodušan u pogledu svog vremena i energije kao Zabavljač i nijedan tip ličnosti to ne radi sa tako neodoljivim stilom."

О истраживачима генерално:

Истраживачи (Реалистични и Трагачи [ _S_P ], варијанта и Асертивних и Опрезних особа)

"Ови типови личности су најспонтанији од свих и такође имају способност да се повежу са својим окружењем на начин који је недостижан за друге типове. Истраживачи су разумни и практични, истичући се у ситуацијама које захтевају брзе реакције и способност да импровизују. Они су мајстори алата и техника, користећи их на различите начине – почевши од веште употребе физичких алата до способности убеђивања других људи. Не чуди што су ови типови личности незаменљиви у кризама, занатима и продаји – међутим, њихове особине их такође могу натерати да преузму рискантне подухвате или да се фокусирају искључиво на чулним задовољствима."

Црна Гуја:
Јако занимљив тест, а и већину ствари је погодио. Ја испадох Архитекта (ИНТЈ-Т).

Atlantische:
(ESTP-T) - Предузетник.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију