Општа дискусија > Генерална дискусија о форуму

Уређивање форума-примједбе

<< < (24/25) > >>

НиколаВук:
Замолио бих форумаше да овде не каче поруке које немају везе са темом, јер ће исте бити избрисане. Хвала на разумевању.

Iєшɑ Влɑчɑнин:
Primedba.

Mislim da bi trebala postojati opcija - izmeni ime teme, ukoliko je neko recimo posejao pravopisne greške, napisao ne baš sasvim adekvatno ime izvesne teme... Ne bi bilo loše da postoji ta mogućnost.

Мића:

--- Цитат: Ješo  Август 13, 2022, 11:14:18 поподне ---Primedba.

Mislim da bi trebala postojati opcija - izmeni ime teme, ukoliko je neko recimo posejao pravopisne greške, napisao ne baš sasvim adekvatno ime izvesne teme... Ne bi bilo loše da postoji ta mogućnost.

--- Крај цитата ---

Постоји опција: пишите администраторима и они ће изменити. Да је остављено на члановима да мењају по свом ћефу не би ваљало, ко би ухватио како се звала тема на.почетку.

Зрно:
Много пута сам мењао назив теме, ако није било лепо написано. Променим кад видим да ми боде очи. Додуше, нисам тако нешто одавно урадио, кад мало размислим.

Iєшɑ Влɑчɑнин:

--- Цитат: Зрно  Август 14, 2022, 01:00:02 пре подне ---Много пута сам мењао назив теме, ако није било лепо написано. Променим кад видим да ми боде очи. Додуше, нисам тако нешто одавно урадио, кад мало размислим.

--- Крај цитата ---

Bi li mogao da mi temu - Ješići iz Vlakče., preimenuješ u - Ješići.? Ako ti nije problem...

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију