Општа дискусија > Генерална дискусија о форуму

Добродошли на Форум Порекло

<< < (4/34) > >>

Окир СРБ:

--- Цитат: Brđanin  Јун 24, 2014, 07:19:57 поподне ---Поздрав свима, најприје бих да вам похвалим сајт који је стварно занимљив и информативан.
Ја сам из Црне Горе, Горњи Васојевићи. Занимају ме антропологија и историја. Знам основне ствари о генетици, таман толико та скапирам о чему причате на подфоруму који је посвећен тој грани науке :)
Дошао сам на наговор пријатеља са другог форума, надам се да ће овдје бити активније па да можемо фино разговарати.

--- Крај цитата ---
Добро нам дошао, Брђанине! :)

Александар Невски:

--- Цитат: Brđanin  Јун 24, 2014, 07:26:53 поподне ---Боље те нашао Александре. Твоје форумско име је моја друга слава :)
Требаће ми мало времена да се навикнем на твој стил писања :)

--- Крај цитата ---

 :D
Сви су се већ навикли, па ћеш и ти! Само трѣба имати мало добре воље према различитостима. ;)

Brđanin:

--- Цитат: Петар Демић  Јун 24, 2014, 07:40:16 поподне ---Добро нам дошао, Брђанине! :)

--- Крај цитата ---
Боље те нашао брате :)
@Александар наравно, неће бити тешко ;)

Жељко Филиповић:
Ја сам Жељко Филиповић из Ниша, члан "Чувара ћирилице". Данас сам сазнао за овај форум и одмах сам се регистровао, пошто сам претходно овлаш прегледао тему "Попис становништва Косова и Метохије 1912. г." Пријатно сам се изненадио кад сам овде видео више прилога на ћирилици него на свим "ћириличарским" форумима! Регистровао сам се под именом и презименом на ћирилици и са лозинком на ћирилици. У аутоматском одговору система видео сам да је ћирилично име прихваћено, али да је лозинка прихваћена на латиници, па кад сам се први пут пријавио са ћириличном лозинком, црвеним словима сам упозорен да ми "лозинка није тачна". Са поновљеном латиничном лозинком све је било у реду, и ово је мој први прилог на овом форуму. Желим да обавестим и администраторе и све учеснике овог форума да међународни форум "Skyscrapercity" ("Град облакодера") без икаквих ограничења прихвата и регистровања и лозинке и прилоге на свим светским језицима и писмима, па и на нашој ћирилици! Поздрављам све домаћине и учеснике овог форума и желим им успешан и плодан рад.

Аксић:
Добро дошао Жељко  :) 

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију