ДНК порекло > ГГ Разно

Новинарски текстови о генетици

<< < (218/310) > >>

Schützer:

--- Цитат: Небојша  Август 15, 2019, 10:16:25 пре подне ---Ти си очито промашо форум, што је још раније било јасно.

--- Крај цитата ---
Da li sam ja promasio forum, to nije na tebi da odlucujes iako si koliko vidim neki administrator pa mozes da me banujes, nije problem, na ovim prostorima ljudi vole vlast a posebno da je zloupotrebljavaju.
* keltski krst nije "nacisticki simbol". To znaju i srednjoskolci.
* ko je doneo vise zla ovom svetu, diskutabilno je a nije vise ni toliko bitno. Razumem da ovo nije politicki forum i pre svega sam zainteresovan za GG dosao ovamo a ne da prosipam politicke ideje. Ako se negde provuce i nesto od licnog politickog stava, boze moj, izvinjavam se, ljudi smo, ljudi su i politicke zivotinje.

Небојша:

--- Цитат: Schützer  Август 15, 2019, 06:58:22 поподне ---Da li sam ja promasio forum, to nije na tebi da odlucujes iako si koliko vidim neki administrator pa mozes da me banujes, nije problem, na ovim prostorima ljudi vole vlast a posebno da je zloupotrebljavaju.
--- Крај цитата ---

Није на мени да одлучујем да ли си си промашио форум, али је на теби да одлучујеш да ли нам је више штете нанело ово или оно? Нећу те ја бановати, али ћеш сам себе убрзо бановати уколико наставиш са сличним изјавама/испадима.


--- Цитат: Schützer  Август 15, 2019, 06:58:22 поподне ---* keltski krst nije "nacisticki simbol". To znaju i srednjoskolci.
--- Крај цитата ---

Келтски крст је као такав (без обзира што му то није основна намена) био и нацистички симбол. Навијачи га данас користе из тих побуда, а не због наводног келтског порекла (како рече Вучелић). Ти то добро знаш, а верујем и средњошколци.


--- Цитат: Schützer  Август 15, 2019, 06:58:22 поподне ---* ko je doneo vise zla ovom svetu, diskutabilno je a nije vise ni toliko bitno. Razumem da ovo nije politicki forum i pre svega sam zainteresovan za GG dosao ovamo a ne da prosipam politicke ideje. Ako se negde provuce i nesto od licnog politickog stava, boze moj, izvinjavam se, ljudi smo, ljudi su i politicke zivotinje.
--- Крај цитата ---

Ово болдовано је кључно. Потруди се да убудуће учествујеш у темама које се више тичу саме ГГ, а не оваквим стварима.

Schützer:
Naravno @Nebojsa, mozes pogledati svih mojih 30 postova pa ces videti da nicim nisam zavredeo takvo misljenje. Uostalom, mojih 44 godine, dvoje dece, ucesce u odbrani granice na KiM bi trebalo da znace da sam patriota i ozbiljan covek. Necu vise off, pozdrav i ako mi se ne bude svidelo ugasicu profil, barem to nije problem.

Милан Петровић:
https://www.glassrpske.com/lat/novosti/vijesti_dana/najevropljani-zive-na-balkanu-i-zovu-se-srbi/294722

Nebo:

--- Цитат: Милан Петровић  Октобар 12, 2019, 05:26:29 поподне ---https://www.glassrpske.com/lat/novosti/vijesti_dana/najevropljani-zive-na-balkanu-i-zovu-se-srbi/294722

--- Крај цитата ---

Лепо.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију