ДНК порекло > Аутосомална ДНК

AncestryDna rezultati

<< < (16/16)

нцп:

--- Цитат: НикПав  Новембар 04, 2022, 07:00:07 пре подне ---Ево како то изгледа у пракси:

Код мене препознају да ми је особа број три (Здравева из Ломнице код Трна), по мајци, што и јесте, а Марина и А.Т. су њена деца. Станојевић ми је род по оцу и то и са дедине и са бабине стране, тако да су и ту у праву.

online pic upload


Тетка по мајци, ништа нису успели од најближих да разврстају, сем Здравеве из Трна, њих има милион на ancestry тестираних од те фамилије.



Тетка по оцу, мршаво, Надиа је Станојевићева ћерка и виде да је род по обе стране, што и јесте, али ништа друго не могу да разврстају. Гђа Шерц је од Занковића изнад Сутомора и доста би значило да видимо са које стране долази, због приче о Скадарском језеру, Пелеванка је родом од Лекића из околине Подгорице, али су мигрирали у Турску па су се презивали Гулер.



--- Крај цитата ---

Хвала, заиста.
Јако занимљиво.
Актуелно, мада немам могућности да им  посветим више времена, мени су АС генетика и поклапања (како ближа, до нпр. 300 година, преко  касно средњевековних - уназад - 300-600 година, и старијих)  све занимљивија

Док су ми  поклапања Y  и mt (нови подаци или не пристижу или споро пристижу) - постаје све више досадна.

Одлични су, а на нама је са их проверимо (када је то могуће) колико су тачни.

НикПав:

--- Цитат: нцп  Новембар 06, 2022, 10:15:05 пре подне ---Хвала, заиста.
Јако занимљиво.
Актуелно, мада немам могућности да им  посветим више времена, мени су АС генетика и поклапања (како ближа, до нпр. 300 година, преко  касно средњевековних - уназад - 300-600 година, и старијих)  све занимљивија

Док су ми  поклапања Y  и mt (нови подаци или не пристижу или споро пристижу) - постаје све више досадна.

Одлични су, а на нама је са их проверимо (када је то могуће) колико су тачни.

--- Крај цитата ---

Ancestry је сада доступан у Србији и тренутно су лепи попусти, ако сте заинтересовани, пишите.
Не знам зашто су ми тако брзо обрисали слике  ???

НикПав:
Ancestry тренутно има најниже цене од кад их пратим, само $49.

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију