Порекло становништва > Старе породице и племство

Охмучевићи

<< < (8/8)

drajver:

--- Цитат: сɣнце  Јун 08, 2021, 10:08:22 пре подне ---Борис се је јавио и био спреман, да се тестира. Савјетовао сам му WGS код DanteLabs када буде попуст и он је био рад поступити тако. У међувремену га је неко други контактирао и наговорио да уради HRABREN Panel I-Y103839 за што је платио 90$.  Ја мислим, да је то неправедно према човјеку, јер у случају да буде негативан, залуд је бацио паре, а нема ништа у руци. Побогу, он је посљедњи од Милорадовића, зар не би било праведно и према њему и боље за нас све, да је просто урадио WGS како је првобитно хтио?

--- Крај цитата ---

То је сигурно неко из секте Храбрена. Не можеш им доакати. Једино што је требао за почетак тестирати један узводни SNP да се уопште провјери да ли је та грана, а могao је за почетак урадити и онај најосновнији STR тест код Yseqa ( што би можда било и најпаметније).

Колико му је уопште поуздана генеалогија?

Ojler:

--- Цитат: drajver  Јун 08, 2021, 10:41:25 пре подне ---...
Колико му је уопште поуздана генеалогија?

--- Крај цитата ---

Упитно је, али изгледа да јесте од неких дворјанских Милорадовића. Како сам чуо, поседује колекцију ордена које су његови преци добијали од руског цара. Презиме му је аутентично и зна претке неколико колена у назад који су га носили. Сад, да ли је могло бити и неких других Малоруса Милорадовича, то је отворено питање. Наравно, не треба искључити ни могућност да се ради о митоманији.

сɣнце:

--- Цитат: drajver  Јун 08, 2021, 10:41:25 пре подне ---То је сигурно неко из секте Храбрена. Не можеш им доакати. Једино што је требао за почетак тестирати један узводни SNP да се уопште провјери да ли је та грана, а могao је за почетак урадити и онај најосновнији STR тест код Yseqa ( што би можда било и најпаметније).

Колико му је уопште поуздана генеалогија?

--- Крај цитата ---

Милорадовић је испао негативан на мутације клана Храбрена. Рекао је да ће наручити WGS када буде блек фрајдеј.

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију