ДНК порекло > ГГ Разно

Гаф лабараторија за ДНК тестове

(1/2) > >>

Romanijski:
 YSEQ за пуних 5 мјесеци није у стању да уради и други плаћени маркер. У међувремену плаћен један СНП и урадили. Али на  ово да нису урадили један од два маркера не одговарају.
 Ето толико о њиховој популарности... Живео BigY...

Златан:
Јел' пише у статусу "processing"?  Да ли је сигурно да узорак није изгубљен или да због квалитета узорка не могу да извуку ДНК?

Најдуже што сам чекао је било 45 дана за један ново именовани СНП, што има смисла.

Ово ми је много чудно, јер сам тестирао већ 7 појединаца преко њих. Такође их користио за надоградњу неких наруџбина. Искуство веома добро.

Што се тиче комуникације, моје искуство је да обично одговарају веома брзо, осим ако питаш када ће нека наруџбина бити одрађена. То сам понекад два пута морао да питам.

Сова:

--- Цитат: Златан  Јул 31, 2019, 03:22:14 поподне ---Јел' пише у статусу "processing"?  Да ли је сигурно да узорак није изгубљен или да због квалитета узорка не могу да извуку ДНК?

Најдуже што сам чекао је било 45 дана за један ново именовани СНП, што има смисла.

Ово ми је много чудно, јер сам тестирао већ 7 појединаца преко њих. Такође их користио за надоградњу неких наруџбина. Искуство веома добро.

Што се тиче комуникације, моје искуство је да обично одговарају веома брзо, осим ако питаш када ће нека наруџбина бити одрађена. То сам понекад два пута морао да питам.

--- Крај цитата ---

26.02.2019 су наручени маркери (557 и 561) за Брборића. Резултат је стигао само за маркер 561 док за маркер 557 и даље пише "processing"

Romanijski:
 Ипак је критика YSEQ-у уродила плодом, Брборић DYS557=16

Exiled:
Је ли имо неко сличну ситуацију? Покушо сам да наручим један снип припада Е V13 процењене старости око 700 година али ме њихов софтвер аутоматски пребацује и нуди ми снип који је много млађи. Писо сам им мејл да видим о чем се ради али још нема одговора па реко да видим зна ли неко шта може бити по среди..

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију