Аутор Тема: Логичко закључивање и живот на Филипинима  (Прочитано 1106 пута)

Ван мреже Concom

  • Почетник
  • **
  • Поруке: 27
Логичко закључивање и живот на Филипинима
« послато: Јул 09, 2020, 10:19:18 поподне »
Čemu mudrijašenja od sto sorti à propos jedne fairly banalne fraze, koja se plasira kao apsolutna pouka o životu?  ::)

Neko, ko je možda bio jedan pisac a možda i ne, izrekao neku sentencu koja sadrži kauzalnu rečenicu i to je to. Ko se slaže, cool je da se slaže; ko se ne slaže, to je isto potpuno legitimno i potpuno je besmisleno nadgornjavanje u sitna crevca. ;)

Nego je l' zna neko način da se iseli na Filipine (ali ne u sirotinju, nego u posao da bude plaćen kao na Zapadu a da se živi s filipinskim cenama i klimom)? -- E, to bi bila vrlo vredna pouka.  ;D

Ван мреже Nebo

  • Члан Друштва
  • Бели орао
  • *****
  • Поруке: 10033
  • I2a S17250 A1328
Одг: Логичко закључивање и живот на Филипинима
« Одговор #1 послато: Јул 09, 2020, 10:32:32 поподне »
Nego je l' zna neko način da se iseli na Filipine (ali ne u sirotinju, nego u posao da bude plaćen kao na Zapadu a da se živi s filipinskim cenama i klimom)? -- E, to bi bila vrlo vredna pouka.  ;D

Шта ћеш, човече побогу, на Филипинима!?
Препоручујем ти Нови Зеланд, пристојна земља, лепа клима и довољно далеко одавде.
"Наша мука ваља за причешћа"

Ван мреже Concom

  • Почетник
  • **
  • Поруке: 27
Одг: Логичко закључивање и живот на Филипинима
« Одговор #2 послато: Јул 09, 2020, 11:07:24 поподне »
Шта ћеш, човече побогу, на Филипинима!?
Препоручујем ти Нови Зеланд, пристојна земља, лепа клима и довољно далеко одавде.

Čemu to bahato davanje saveta o tome šta bi bilo bolje za mene? Valjda ja lično znam šta mi je najbolje. Ako ti želiš na Novi Zeland, ne branim ti.

Elem, not that it is any of your business, ne želim temperaturu mora ispod 27 stepeni ni u jednom mesecu. Želim da jedem durijan i mangostin sa lokalne pijace. Da imam baroknu kolonijalnu špansku arhitekturu kao u Sebuu (Cebu) i Manili kakve nema na Novom Zelandu.

I kao što rekoh, želim da imam primanja veća nego na Novom Zelandu, recimo kao u Holandiji, a da mi troškovi života budu jedna tridesetina troškova u Holandiji, kao što su na Filipinima.

Novom Zelandu svaka čast i za prava Maora (u odnosu na australijske Aboridžine) i za to da su žene dobile opšte pravo glasa prve na svetu i za mnogo šta drugo, ali koliko treba da budeš bezdušan da bi želeo da živiš na ostrvima na kojima su do dolaska Maora (s njihovim kučićima) jedini sisari bili slepi miševi?

Neka, fala.

Ван мреже Nebo

  • Члан Друштва
  • Бели орао
  • *****
  • Поруке: 10033
  • I2a S17250 A1328
Одг: Логичко закључивање и живот на Филипинима
« Одговор #3 послато: Јул 09, 2020, 11:32:15 поподне »
Čemu to bahato davanje saveta

У, извини, нећу више да се бахатим.
"Наша мука ваља за причешћа"

Ван мреже Concom

  • Почетник
  • **
  • Поруке: 27
Одг: Логичко закључивање и живот на Филипинима
« Одговор #4 послато: Јул 14, 2020, 01:18:57 пре подне »
У, извини, нећу више да се бахатим.

Благодарим.

На мрежи ДушанВучко

  • Члан Друштва
  • Бели орао
  • *****
  • Поруке: 7223
  • I2-Y250780, род Никшића, U5a2b мт-ДНК
Одг: Логичко закључивање и живот на Филипинима
« Одговор #5 послато: Јул 14, 2020, 01:36:00 пре подне »
Филипинке су лепше од Маорки (субјективно мишљење)

Ван мреже Romanijski

  • Познавалац
  • ******
  • Поруке: 783
  • Ја ратујем сам...
Одг: Логичко закључивање и живот на Филипинима
« Одговор #6 послато: Јул 14, 2020, 12:08:55 поподне »
Čemu mudrijašenja od sto sorti à propos jedne fairly banalne fraze, koja se plasira kao apsolutna pouka o životu?  ::)

Neko, ko je možda bio jedan pisac a možda i ne, izrekao neku sentencu koja sadrži kauzalnu rečenicu i to je to. Ko se slaže, cool je da se slaže; ko se ne slaže, to je isto potpuno legitimno i potpuno je besmisleno nadgornjavanje u sitna crevca. ;)

Nego je l' zna neko način da se iseli na Filipine (ali ne u sirotinju, nego u posao da bude plaćen kao na Zapadu a da se živi s filipinskim cenama i klimom)? -- E, to bi bila vrlo vredna pouka.  ;D

 Хоћеш контак од потомака I2-A22312 na Filipinima  ?