Дом српских родословаца, Задужбина "Порекло" > Прилози (за Задужбину "Порекло")

Прилози у марту 2024.

<< < (3/3)

Јовица Кртинић:
Драган Обреновић (Београд) - 6.000 динара
Мирослав Младеновић (Власотинце) - 4.000 динара

Ново стање расположивих средстава (после куповине два локала и досад исплаћених трошкова за адаптацију и набавку материјала и уређаја): 4.053,60 евра

Напомена: Драгану је ово седамнаеста уплата прилога. Досад је укупно приложио 104.000 динара и 300 евра и међу Добротворима је Задужбине "Порекло". Хвала, Драгане! Мирославу је ово трећа уплата прилога. Досад је укупно приложио 6.600 динара и међу Приложницима је Задужбине "Порекло". Хвала, Мирославе!

Јовица Кртинић:
Боривој Братић (Београд) - 6.000 динара

Ново стање расположивих средстава (после куповине два локала и досад исплаћених трошкова за адаптацију и набавку материјала и уређаја): 4.104,60 евра

Напомена: Боривоју је ово осма уплата прилога. Досад је укупно приложио 44.000 динара и међу водећим је Приложницима Задужбине "Порекло". Хвала, Боривоје!

Јовица Кртинић:
Јовица Кртинић (Београд) - 3.000 динара

Ново стање расположивих средстава (после куповине два локала и досад исплаћених трошкова за адаптацију и набавку материјала и уређаја): 4.130,10 евра

Напомена: Ово ми је четрдесета уплата прилога. Досад сам укупно приложио 146.000 динара и 260 евра и међу Добротворима сам Задужбине "Порекло".

Јовица Кртинић:
Весна Попчановска (Битољ) - 20 евра

Ново стање расположивих средстава (после куповине два локала и досад исплаћених трошкова за адаптацију и набавку материјала и уређаја): 4.150,10 евра

Напомена: Весни је ово прва уплата прилога којом се сврстала међу Приложнике Задужбине "Порекло". Хвала, Весна!

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију