Дом српских родословаца, Задужбина "Порекло" > Прилози (за Задужбину "Порекло")

Прилози у октобру 2023.

<< < (2/2)

Јовица Кртинић:
Драган Стевановић (Београд) - 6.000 динара
Младен Мрдаљ (Београд) - 7.000 динара

Ново стање расположивих средстава (после куповине локала и досад исплаћених трошкова за адаптацију и набавку материјала и уређаја): 1.285,50 евра

Напомена: Драгану је ово двадесет и четврта уплата прилога. Досад је укупно приложио 137.500 динара и међу Добротворима је Задужбине "Порекло". Хвала, Драгане! Младену је ово пета уплата прилога. Досад је укупно приложио 23.000 динара и међу Приложницима је Задужбине "Порекло". Хвала, Младене!

Јовица Кртинић:
Јовица Кртинић (Београд) - 3.000 динара

Ново стање расположивих средстава (после куповине локала и досад исплаћених трошкова за адаптацију и набавку материјала и уређаја): 1.311 евра

Напомена: Ово ми је тридесет и пета уплата прилога. Досад сам укупно приложио 131.000 динара и 260 евра.

Exiled:

--- Цитат: Јовица Кртинић  Октобар 27, 2023, 08:22:30 пре подне ---Јовица Кртинић (Београд) - 3.000 динара

Ново стање расположивих средстава (после куповине локала и досад исплаћених трошкова за адаптацију и набавку материјала и уређаја): 1.311 евра

Напомена: Ово ми је тридесет и пета уплата прилога. Досад сам укупно приложио 131.000 динара и 260 евра.

--- Крај цитата ---
Хвала, Јовице!

Јовица Кртинић:
Василије Бецић (Београд) - 2.000 динара

Ново стање расположивих средстава (после куповине локала и досад исплаћених трошкова за адаптацију и набавку материјала и уређаја): 1.328 евра

Напомена: Василију је ово друга уплата прилога. Досад је укупно приложио 5.000 динара и међу Приложницима је Задужбине "Порекло". Хвала, Василије!

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију