Траг - корисне књиге, сајтови > Књиге

Љубомир Павловић - порекло становништва Санџака

(1/1)

Đorđo:
Прочитао сам данас да је остала у рукопису књига "насеља и порекло становништва" која обрађује Санџак, а писао ју је Љуба Павловић који је урадио већ неколико књига из те серије. Да ли ико има идеју где би се могао тражити тај рукопис?

Đorđo:


нашао сам где се налази рукопис са све адресом  ;) као што пише, постоји пет "школских" свесака за пет срезова

да ли би удружење могло да се ангажује да се дође до ових свесака, пошто се ради буквално о необјављеној књизи из серије "Насеља и Порекло Становништва" и можда да се на неки начин објаве ако не физички онда барем на сајту "Порекла"? мислим да би то била сјајна ствар!

Селаковић:

--- Цитат: Đorđo  Март 06, 2017, 07:41:33 поподне ---

нашао сам где се налази рукопис са све адресом  ;) као што пише, постоји пет "школских" свесака за пет срезова

да ли би удружење могло да се ангажује да се дође до ових свесака, пошто се ради буквално о необјављеној књизи из серије "Насеља и Порекло Становништва" и можда да се на неки начин објаве ако не физички онда барем на сајту "Порекла"? мислим да би то била сјајна ствар!

--- Крај цитата ---

Ово је крај Ваљева звани "Пети Пук". Знам неке људе тамо - могу да им кажем да нам среде ово  8)

Шалим се, хвала Ђорђе, било би одлично кад бисмо могли скенирати то!

Đorđo:
то би било сјајно

reziser:
Izvinite sto pitam,da se slucajno nije odmaklo sta sa ovom pricom ili sve po starom?

Навигација

[0] Индекс порука

Иди на пуну верзију