Општа дискусија > Генерална дискусија о форуму

Обраћање уредницима форума

<< < (78/78)

Срки Вук:
Интересује ме зашто још увјек, а ево већ је прошло око 6 мјесеци како је утврђена хапло група племена Угреновићи, поменуто племе није смјештено са осталим родовима којима је одређена хапло група.

Amicus:

--- Цитат: Malesevic  Новембар 15, 2021, 06:30:43 поподне ---Приликом логовања на форум увек ми 1-2 покушаја прикаже као погрошне и онда тек из другог, трећег, четвртог пута успем да се улогујем. Тако је већ пар дана тј. од када сам променио компијутер.  :P

--- Крај цитата ---

--- Цитат: CosicZ  Новембар 16, 2021, 03:33:09 пре подне ---И код мене се понекад јавља исти проблем, али не ако освежим страницу непосредно пре логовања.

--- Крај цитата ---

У питању је неки баг код самог форума. Свако ко се једном излоговао могао је с тим да се сусретне.

--- Цитат: Срђан Вукадин  Новембар 16, 2021, 04:51:32 поподне ---Интересује ме зашто још увјек, а ево већ је прошло око 6 мјесеци како је утврђена хапло група племена Угреновићи, поменуто племе није смјештено са осталим родовима којима је одређена хапло група.

--- Крај цитата ---

Срђане, ако мислите на тему Угреновићи, онда то није учињено зато што она сама није концпирана као одређени генетички род, већ као општа тема о Угреновићима. Можда би се од овог коментара на теми Нови тестирани на Српском ДНК пројекту могла издвојити група коментара од којих би се направила таква тема која би онда припадала потфоруму Родови и њихове хаплогрупе.

Ojler:

--- Цитат: Amicus  Новембар 16, 2021, 07:20:41 поподне ---...
Срђане, ако мислите на тему Угреновићи, онда то није учињено зато што она сама није концпирана као одређени генетички род, већ као општа тема о Угреновићима. Можда би се од овог коментара на теми Нови тестирани на Српском ДНК пројекту могла издвојити група коментара од којих би се направила таква тема која би онда припадала потфоруму Родови и њихове хаплогрупе.

--- Крај цитата ---

Иако се Срђан обратио уредницима форума, што ја нисам, морам рећи да нисам разумео у чему је тачно проблем. Сваки члан форума може слободно да направи тему коју жели, па и о Угреновићима. За отварање теме нису задужени уредници већ посетиоци.     

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију