Аутор Тема: Dante Labs  (Прочитано 125342 пута)

Ван мреже CosicZ

• Редакција СДНКП
  • Истраживач
  • Поруке: 912
  • Ђурђевдан Y:I1>P109>FGC22045 Панчево
Одг: Dante Labs
« Одговор #920 послато: Јун 28, 2024, 06:55:08 пре подне »
Још само данас попуст ( ако сте љубитељ игара на срећу):
https://www.dantelabs.com/products/whole-genome-sequencing

Ван мреже Malesevic

• Члан Друштва
  • Познавалац
  • Поруке: 545
« Одговор #921 послато: Јул 10, 2024, 11:16:12 пре подне »
Ја након уложене жалбе добих резултат, и то још крајем маја, али сад сам тек видео да је обрађено. Драјвер је то ишчитао, мада рече да нису учитали неке фајлове.

Ван мреже drajver

• Члан Друштва
  • Бели орао
  • Поруке: 5265
« Одговор #922 послато: Јул 10, 2024, 12:00:47 поподне »
Ја након уложене жалбе добих резултат, и то још крајем маја, али сад сам тек видео да је обрађено. Драјвер је то ишчитао, мада рече да нису учитали неке фајлове.

Прегледао сам vcf фајл, јер bam фајл колико сам успио видјети још није доступан.

Оно што сам успио извући из vcf фајла јесте да је Малешевић позитиван на све SNP-ове који се налазе на нивоу R-FT288648 било да се ради о FTDNA стаблу или YFull стаблу. Такође провјерио сам га на новеле тестираних са нивоа R-FT288648 и то оних којима сам имао приступ, и Малешевић није имао дијељених новела са њима. Ту се ради о Жакули, двојици Драшковића, Јагодићу и Плескоњићу. Немам приступ тестираном Албанцу YF121450 са Yfulla и тестираном из Федерације БИХ  YF090122 (не сјећам се о коме се ради?) са YFulla, па би потенцијално са њима могао имати дијељених новела. Али како ствари сада стоје остаје на нивоу R-FT288648*.

Не сјећам се да је још неко други из ове гране осим горе поменутих радио дубинске тестове? Бар нису присутни на јавним стаблима.