Општа дискусија > Генерална дискусија о форуму

Хвала и збогом!

<< < (2/5) > >>

Зрно:
Господин Ананић је оставио неизбрисив траг на Пореклу. Да сад крене брисање свих његових коментара са портала, мислим да се тај процес никад не би завршио.

vidoje 013:
 Без обзира  на несугласице не смијемо  "изгубити" Војислава Ананића. Наравно, ово важи и за друге истакнуте чланове  друштва, који су дали немјерљив допринос ( Војо међу њима има почасно мјесто) раду  Порекла.

Amicus:

--- Цитат: vidoje 013  Мај 18, 2019, 07:47:26 пре подне --- Без обзира  на несугласице не смијемо  "изгубити" Војислава Ананића. Наравно, ово важи и за друге истакнуте чланове  друштва, који су дали немјерљив допринос ( Војо међу њима има почасно мјесто) раду  Порекла.
--- Крај цитата ---

Ево, још једном ћу да поновим, ничија књига никада није "намерно" брисана од стране уредништва, осим ако то сам аутор није тражио. Линкови који су водили према књигама постављенним на тој Дигиталној библиотеци су ограниченог рока и већина их данас више не ради.

У случају наведене књиге, више пута је то сређивано, на захтев аутора. Последњи пут смо средили линк на једном месту, али је на другом остао стари на коме више није било књиге, због чега је Воја покренуо ову тему. Кад сам нашао на који линк мисли, поново сам закачио нови, ни први ни последњи пут.

И тако увек, можда не увек истог момента, али никада нико у том смислу није остао ускраћен и да му нисмо изашли у сусрет.

Овде на форуму се не бришу поруке, а да се не јави њиховом аутору (иако то није пракса на форумима, али сматрамо да је то поштено према аутору), а камоли да тако нешто радимо тамо.

Грoф:

--- Цитат: Amicus  Мај 18, 2019, 10:43:11 пре подне ---Овде на форуму се не бришу поруке, а да се не јави њиховом аутору (иако то није пракса на форумима, али сматрамо да је то поштено према аутору), а камоли да тако нешто радимо тамо.

--- Крај цитата ---

Na ovu Amicusovu izjavu moram da odogovorim

Na ovom forumu je izbrisana moja poruka, a da mi nikad nije dato obrazlozenje zbog cega. Jer u toj poruci nisam nikoga uvrijedio osim sta sam iznjo svoje misljenje o pitanju sta mi je bilo postavljeno.
I zbog toga sam rijesio da odem sa ovog foruma i da ne ucestvujem u razmjeni misljenja jer nema domokratskog odnosa ni postovanja prema drugim koji imaju drugacije razmisljanje.



Amicus:

--- Цитат: Грoф  Мај 18, 2019, 06:35:09 поподне ---Na ovu Amicusovu izjavu moram da odogovorim

Na ovom forumu je izbrisana moja poruka, a da mi nikad nije dato obrazlozenje zbog cega. Jer u toj poruci nisam nikoga uvrijedio osim sta sam iznjo svoje misljenje o pitanju sta mi je bilo postavljeno.
I zbog toga sam rijesio da odem sa ovog foruma i da ne ucestvujem u razmjeni misljenja jer nema domokratskog odnosa ni postovanja prema drugim koji imaju drugacije razmisljanje.
--- Крај цитата ---

Не знам кад је то било, али откако смо увели правилник, мислим да смо доследо и то радили.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију