Општа дискусија > Генерална дискусија о форуму

Како да се учланим у Друштво?

<< < (3/3)

Милан Илић:
Поштовани, када се региструјем на сајту порекло.рс да постанем члан и када урадим уплату од 2000 динара као годишњу чланарину, на који начин после тога могу да добијем права приступа интерној дигиталној библиотеци? Попунио сам захтев за регистрацију али ме нико није контатирао након тога да ме усмери шта даље да радим...

Хвала на одговору.

Јовица Кртинић:

--- Цитат: Милан Илић  Март 12, 2018, 11:18:12 пре подне ---Поштовани, када се региструјем на сајту порекло.рс да постанем члан и када урадим уплату од 2000 динара као годишњу чланарину, на који начин после тога могу да добијем права приступа интерној дигиталној библиотеци? Попунио сам захтев за регистрацију али ме нико није контатирао након тога да ме усмери шта даље да радим...

Хвала на одговору.

--- Крај цитата ---
Поштовани г. Илићу, послах Вам управо одговор на имејл адресу.

Бобан Цветковић:
Уплато сам 30е преко paypala за чланство и попунио кратку форму са именом и адресом, шта даље?

Јовица Кртинић:

--- Цитат: Бобан Цветковић  Март 09, 2020, 02:37:23 пре подне ---Уплато сам 30е преко paypala за чланство и попунио кратку форму са именом и адресом, шта даље?

--- Крај цитата ---
Поштовани г. Цветковићу, процедура је следећа: по уплати годишње чланарине шаље Вам се приступни допис у којем су Статут Друштва и упитник за чланове.
Дакле, потребно је да пратите Вашу електронску пошту и по пријему овог дописа попуните упитник за чланове и пошаљете га на адресу са које сте добили допис. Потом ћете добити приступне податке за све интерне странице намењене члановима Друштва (претраживу дигиталну библиотеку са преко 4.400 књига и часописа, заштићени део Српског ДНК пројекта, регистар грбова и племства - Грбовник, Регистар архивске грађе, каталог књига, интерну страницу Друштва и, коначно, заштићени део форума).

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију