Порекло становништва > Црна Гора

Цетињско племе

(1/5) > >>

Nebo:
Поставих на порталу текст о пореклу братстава Цетињског племена, па ако има коментара, додатака, исправки..., позивам све на разговор!

Небојша:

--- Цитат: Nebo  Новембар 20, 2015, 08:50:11 поподне ---Поставих на порталу текст о пореклу братстава Цетињског племена, па ако има коментара, додатака, исправки..., позивам све на разговор!

--- Крај цитата ---

Честитке за текст, Небо! Увек ми је занимљиво читати твоје текстове.

Nebo:

--- Цитат: Небојша  Новембар 20, 2015, 09:03:04 поподне ---Честитке за текст, Небо! Увек ми је занимљиво читати твоје текстове.

--- Крај цитата ---

Хвала, брале.

Синиша Јерковић:

--- Цитат: Nebo  Новембар 20, 2015, 08:50:11 поподне ---Поставих на порталу текст о пореклу братстава Цетињског племена, па ако има коментара, додатака, исправки..., позивам све на разговор!

--- Крај цитата ---

Одличан текст као и обично. Посебно ми се свиђа што си уврстио днк резултате и што си груписао по племенима.

Nebo:

--- Цитат: Синиша Јерковић  Новембар 20, 2015, 11:10:43 поподне ---Одличан текст као и обично. Посебно ми се свиђа што си уврстио днк резултате и што си груписао по племенима.

--- Крај цитата ---

Хвала, Синиша. Терам даље са племенима  ;)
Мени се на први поглед чинило да имамо јако мало днк резултата, али испаде приличан број, што конкретних, што посредних.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију