Аутор Тема: Обраћање уредницима форума  (Прочитано 110606 пута)

Ван мреже Драган Обреновић

  • Члан Управног одбора
  • Истраживач
  • *
  • Поруке: 962
  • R1b-U152>FTA27217
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #400 послато: Јул 09, 2023, 07:09:42 пре подне »
Momci, mislim da sam bio dovoljno jasan što se tiče mog zahteva. Pa ipak, podaci su još u tabelama a nalog nije ugašen. U čemu je problem

Поштовани Давиде, нема никаквих проблема. Имајте у виду да посао администрације сајта и нарочито базе података СДНКП захтева ангажовање уредника и редакције а тренутно је викенд и време годишњих одмора (неки уредници су и ван земље).

Ваш налог на форуму ће најпре бити деактивиран (добићете обавештење о томе и приватном поруком) а у року од 24h и угашен. Исто важи и за уклањање резултата из табеле СДНКП, не брините.
« Последња измена: Јул 09, 2023, 07:12:13 пре подне Драган Обреновић »

Ван мреже Be like Bill

  • Истраживач
  • *******
  • Поруке: 842
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #401 послато: Јул 09, 2023, 09:15:34 пре подне »
Поштовани Давиде, нема никаквих проблема. Имајте у виду да посао администрације сајта и нарочито базе података СДНКП захтева ангажовање уредника и редакције а тренутно је викенд и време годишњих одмора (неки уредници су и ван земље).

Ваш налог на форуму ће најпре бити деактивиран (добићете обавештење о томе и приватном поруком) а у року од 24h и угашен. Исто важи и за уклањање резултата из табеле СДНКП, не брините.

Hvala na informaciji

Ван мреже Ивица Јовановић

  • Члан Друштва
  • Истраживач
  • *****
  • Поруке: 895
  • J-L70 > J-Z40772* mdDNA:HV-b15a
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #402 послато: Јул 09, 2023, 09:50:35 пре подне »
Ja doista ne razumim šta je uzrokovalo vašu nakanu da napustite ovo svjetilište za dijalog o pitanjima porijekla, jezika i genetike. Na ovoj planeti ne nalazi se bolje mjesto za raspravu, da ni ne velimo o činjenici da su ovdje svi domoljubi i nema mjesta za kakve skrivene motive. I ostali forumi su čista patetika, krindžajština. Hajde da budemo ljudi, uprkos našem Srpskom podrijetlu.
Милутин Бранковић, 4. ескадрон Коњичке дивизије. Крф 26.04.1916.
Сава Питић, 13. Пук. Острво Видo 24.01.1916.
Сима Мијуцић, 9. пешадијски пук. Браунау 1917.

Ван мреже Иван Вукићевић

  • Уредник СДНКП
  • Аскурђел
  • *****
  • Поруке: 3422
  • Васојевић
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #403 послато: Јул 11, 2023, 03:36:23 поподне »
Сва три резултата (Радонић, Љубојевић, Шљивар) су избачена из табеле Српског ДНК пројекта.

Ван мреже Бакс

  • Памтиша
  • ********
  • Поруке: 1679
  • E-V13>A18844>E-CTS11222
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #404 послато: Јул 11, 2023, 08:15:29 поподне »
Али сад долазимо до занимљивог питања:

ко је власник и ко одлучује о судбини резултата, онај ко је платио или онај чији су резултати?

Ја мислим да о судбини резултата може да одлучује само тестирана особа. Јер нико не може да буде власник туђе днк.
"Не може се царство задобити на душеку све дуван пушећи"

Ван мреже Ojler

  • Члан Управног одбора
  • Бели орао
  • *
  • Поруке: 5294
  • Y-DNK: I2-Y3120 Z17855>PH3414 Мириловићи
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #405 послато: Јул 11, 2023, 08:21:56 поподне »
Али сад долазимо до занимљивог питања:

ко је власник и ко одлучује о судбини резултата, онај ко је платио или онај чији су резултати?

Ја мислим да о судбини резултата може да одлучује само тестирана особа. Јер нико не може да буде власник туђе днк.

За сада смо овако поступили да бисмо прекинули ову сапуницу али потрудићемо се свакако да контактирамо тестиране и проверимо да ли желе да поново доставе резултате својих тестова Пореклу.
Kамене рабъ и госодинъ

Ван мреже Бакс

  • Памтиша
  • ********
  • Поруке: 1679
  • E-V13>A18844>E-CTS11222
Одг: Обраћање уредницима форума
« Одговор #406 послато: Јул 11, 2023, 08:27:13 поподне »
За сада смо овако поступили да бисмо прекинули ову сапуницу али потрудићемо се свакако да контактирамо тестиране и проверимо да ли желе да поново доставе резултате својих тестова Пореклу.

Да, да, то је најбоље решење, контактирати па како они кажу.
"Не може се царство задобити на душеку све дуван пушећи"