Општа дискусија > Генерална дискусија о форуму

Радови на сајту

(1/3) > >>

Јовица Кртинић:
Поштовани форумаши, у току вечери 10. децембра 2014, од 18.00 до 00,00, биће извођени радови на унапређењу рада портала и форума Порекло. У том интервалу препоручујемо да не постављате своје постове јер може доћи до ненамерног уклањања истих. Хвала на разумевању!

Đorđo:
Nestale su mi sve privatne poruke osim par poslednjih, imam ih na spisku ali kada kliknem na njih izbaci mi "page not found"

Јовица Кртинић:
Да, појављују се проблеми те врсте на форуму... Покушаћемо то да решимо наредних дана. Хвала на разумевању.

Јовица Кртинић:
Поштовани пријатељи,
јутрос (3. јула 2015, око 9.00) је, услед одређених техничких проблема, од стране хостинг провајдера (без претходне најаве) суспендован рад портала Порекло. Прекид рада је трајао скоро 30 минута, а после наше молбе, суспензија је привремено обустављена и сајт је поново у функцији. Добили смо кратак рок (12 сати) да одређене недостатке отклонимо, уз најаву могуће суспензије сајта већ у току вечери (уколико не успемо да задовољимо оно што се од нас тражи).
Чинимо напоре да отклонимо проблем, а уколико поново дође до прекида, уверавамо вас да он неће бити и трајан.
Понуђено нам је да овај проблем превазиђемо тако што ћемо се претплатити на нову, знатно скупљу хостинг услугу код истог провајдера. Најјефтинији износ услуге за нови понуђени хостинг је око 100 евра месечно, што ми ни краткорочно ни дугорочно не можемо да поднесемо.
У сваком случају, борићемо се да нађемо најбоље могуће решење па да Порекло настави са несметаним радом, на задовољство свих наших сарадника и посетилаца.
Хвала свима на разумевању.
Јовица Кртинић, уредник портала Порекло

Ранко Бубања:
Да је среће и памети трошкове за рад овог портала финансирало би Министарство културе или просвете. Толико корисних информација може да се нађе на његовим страницама. Заиста би требало урадити све да настави са радом. Пуна подршка господину Јовици Кртинићу.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију