Порекло становништва > Србија

Одакле су се Срби досељавали на Власину и шта су уствари шопови?

<< < (57/58) > >>

barbarylion:

--- Цитат: Shopche13  Јануар 31, 2023, 12:31:48 пре подне ---Dokaži nesto od ovoga sto insinuiras.
Cak si izneo laz da su Makedoncima menjana prezimena sa ić na ov i ski što nije istina. Opšte je poznato da je Srbija pokušala Srbizaciju u Makedoniji i da su im nametana prezimena na ić. I taj Babunski kog pominješ nigde nije imao zvanično prezime pre 1912 nego mu je u pasošu pisalo Stojko oglu Jovan.

--- Крај цитата ---

Milsim da si dotakao dno.
Stvarno ne bih trošio reči na tebe.
Sportski pozdrav.

Shopche13:

--- Цитат: ivanc79  Јануар 31, 2023, 12:29:45 пре подне ---али ви све време потурате тврдњу да су за убијања Лужничана били криви, замислите, сами Лужничани. Таква релативизација кривице је својствена тешким националистима што ви очито и јесте.

--- Крај цитата ---
Dokazi ovo sto si rekao, izgleda neinteligentno.

barbarylion:

--- Цитат: Shopche13  Јануар 31, 2023, 12:33:49 пре подне ---Dokazi ovo sto si rekao, izgleda neinteligentno.

--- Крај цитата ---
ovde jedino ti treba da odgoviris na svoje sulude tvrdnje.

Shopche13:

--- Цитат: barbarylion  Јануар 31, 2023, 12:37:42 пре подне ---ovde jedino ti treba da odgoviris na svoje sulude tvrdnje.

--- Крај цитата ---
Pa pokazi gde sam ja rekao da su za ubistvo Luznicana krivi Luznicani. Ne mozes jer nisam rekao a ti lazes i mislis da moze da igras ad hominem igru i da me diskreditujes.
Inace evo ti za razonodu, 2. marta 1923. u selu Gavran u Makedoniji, žandarmerija KSHS je ubila 29 civila, medju streljanima je bilo i dece od 13 godina.
Pa jel se tako postupa sa svojim narodom? Posle im kao silom menjali prezimena ov i ski.

Неродимац:
Добро људи ајде полако да се смиримо јер скрећемо са теме, и ово не води никуда. Ајде да видимо шта је са ДНК резултатима и да покушамо на тај начин да видимо одакле су и како се људи (Срби, Бугари и остали) ту досељавали. Sopce јел си ти радио неки ДНК тест?

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију