Општа дискусија > Генерална дискусија о форуму

Регистрација на форуму ”Порекло.рс”: ВАЖНА НАПОМЕНА

(1/2) > >>

mladjo:
Регистрација на форуму ”Порекло.рс”:


Први корак: ”Прихватање споразума о регистрацији”
У коме су наведена правила и услови коришћења форума.



Други корак: ”Формулар за регистрацију”

ВЕОМА БИТНО:
Приликом одговарања на питање ”Који је главни град Србије? (ћирилица) битно је да се београд напише малим словима.

Kor:
Само ми није јасно како ће ову инструкцију почитати неко ко дође на форум и без читања реши да се региструје?  ;D
у принципу, процедура је једноставна и јасна свима онима који су се бар једном регистровали на неки форум.

mladjo:

--- Цитат: Kor  Фебруар 15, 2013, 09:56:06 поподне ---Само ми није јасно како ће ову инструкцију почитати неко ко дође на форум и без читања реши да се региструје?  ;D
у принципу, процедура је једноставна и јасна свима онима који су се бар једном регистровали на неки форум.

--- Крај цитата ---


Форуму је могуће приступити и читати све теме као ”гост”, да би могао оставити свој коментар ”гост” има бити регистрован, у колико посјетиоци имају проблема приликом регистрације, а пар њих је имало мало потешкоћа...овде стоје инструкције како да их превазиђу.  ::)

Јовица Кртинић:
Млађо је одрадио одличан посао са овим упутствима (како у вези регистрације, тако и везано за "инсталирање" ћирилице). Верујем да ће многима (посебно онима у расејању) ово помоћи да убудуће и на сајту и овде на форуму пишу нашом лепом ћирилицом, а не оном "ошишаном" латиницом у којој се не зна шта је ц, ч или ћ, шта з а шта ж, шта с а шта ш...

Mилодан:
Покушавао сам раније да се регисрујем и није никако ишло све док није објашено да  "б" од Београда мора бити МАЛО. Има и других разлога што сам се тек вечерас регистровао  будући да (скоро) свакодневно постављам текстове на Пореклу а волим да "шврљам" и по другим, тзв "политичким" порталима, који Порекло свакако није и то НЕ СМЕ да буде. Ово је озбиљан портал, барем га ја доживљавам тако.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију