Аутор Тема: Traže se na ispitivanje - porodica Vlačić  (Прочитано 542 пута)

Ван мреже LauraConnett

  • Гост
  • *
  • Поруке: 5
Traže se na ispitivanje - porodica Vlačić
« послато: Децембар 11, 2021, 11:00:34 поподне »
Zdravo. Moje ime je Lora (Laura) rođena sam u Engleskoj (Manchester). Moja majka Katarina Andjela (Cathy Angela) je rođena u Engleskoj zbog dijaspore iz Drugog svetskog rata. Njena porodica je srpska i nikada ih nije upoznala. Rođena je van braka, tako da nema dokumentacije, ali imamo porodičnu fotografiju njenog oca koji je identifikovan kao Ljubomir (Malko) Vlačić iz Metkovića. Tražimo da potvrdimo da je ovo naša porodica DNK testiranjem jer dokumentacija ne postoji. Ako poznajete nekoga iz ove porodice, razgovarajte sa mnom. Nudim da platim DNK test da bismo znali našu porodicu. Plan mi je da majku (sada ima 60 godina) odvedem u domovinu da se jednog dana upoznam sa porodicom, to je naš san. Mama već ima svoj DNK u svim bazama podataka. Njen DNK dokazuje da je iz Dalmacije, Like, Bosne i Hercegovine (Trebinje i Mostar) i iz Crne Gore.

Ne tražimo ništa osim porodične veze što je važno za moju mamu. Imamo kuće u Engleskoj i Australiji.

Molim se da se javi porodica koja je spremna da potvrdi testom.

Moj DNK rođak Dragan je već pisao na ovom forumu o tome možda će pomoći da pročitam njegovu poruku. Postavite još pitanja ako je potrebno. https://forum.poreklo.rs/index.php?topic=6126.0

Hvala vam.