ДНК порекло > Аутосомална ДНК

igenea problem

(1/4) > >>

Ивица Јовановић:
Moja rodjaka je napravila kiks i testirala se preko ovih ne daj boze. Da li kod njih uopste postoji mogucnost da se skine data i uploaduje negde drugde?

НикПав:
Држите се проверених сервиса Ивице. Ја сам имао кикс са ФТДНА да никад нису излистали рођаке теки по мајци на основу 23andme фајла.

Никац:

--- Цитат: Ивица Јовановић  Децембар 21, 2022, 02:46:43 поподне ---Moja rodjaka je napravila kiks i testirala se preko ovih ne daj boze. Da li kod njih uopste postoji mogucnost da se skine data i uploaduje negde drugde?

--- Крај цитата ---

Мислим да сам видио на страним форумима да се и од њих може добити raw data. Можда их треба контактирати, па ти пошаљу на мејл.

Никац:

--- Цитат: НикПав  Децембар 22, 2022, 08:49:13 пре подне ---Држите се проверених сервиса Ивице. Ја сам имао кикс са ФТДНА да никад нису излистали рођаке теки по мајци на основу 23andme фајла.

--- Крај цитата ---

Ја сам управо тако и добио поклапања на ФТДНА. пробај поново аплоудовати са другог акаунта.

НикПав:

--- Цитат: Никац  Децембар 22, 2022, 09:42:51 пре подне ---Ја сам управо тако и добио поклапања на ФТДНА. пробај поново аплоудовати са другог акаунта.

--- Крај цитата ---

Већ сам платио за ово и испалили су, не дам им паре одново. Дали су јој онај ethnicity estimate, али рођаке јок, са мном су завршили.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију