Доколица > Забава

Бесане ноћи

(1/34) > >>

Exiled:

--- Цитат: Милош  Септембар 25, 2020, 05:48:02 поподне ---Знам да је Скендерис радио тест код Данте Лабса. И он и Паликаров имају 561=15. Двојица Грка који припадају грани Y178551, имају 561=16. Дакле треба још један 561=15 тестиран код Данте Лабса.

И ми који смо 561=16, 557=17, чекамо Поповића. Међутим, моје мишљење је да би се већ појавио неки СНП који деле Полић, Глишовић и Милетић. Међутим Полић са њима двојицом не дели ниједан испод Y56203.

--- Крај цитата ---
На које гумно ти се све ово рече да ми је знат..., ђе ово све сазнаш кад из куће не избиваш,да ми је знат...😜

Милош:

--- Цитат: Bojan  Септембар 25, 2020, 06:35:59 поподне ---На које гумно ти се све ово рече да ми је знат..., ђе ово све сазнаш кад из куће не избиваш,да ми је знат...😜

--- Крај цитата ---

Фора је што никад кући нисам... ;)

Exiled:

--- Цитат: Милош  Септембар 25, 2020, 07:18:14 поподне ---Фора је што никад кући нисам... ;)

--- Крај цитата ---
А сад ми је јасно,ти си чипован,што не кажеш одмах,шта се фолираш?😃

ДушанВучко:

--- Цитат: Bojan  Септембар 25, 2020, 08:02:01 поподне ---А сад ми је јасно,ти си чипован,што не кажеш одмах,шта се фолираш?😃

--- Крај цитата ---
А ђе си Боки кућо стара  :D тај "чип" се стиче временом, није инстант...изађи мало из куће, релакс  ;)

Exiled:

--- Цитат: ДушанВучко  Септембар 25, 2020, 09:38:44 поподне ---А ђе си Боки кућо стара  :D тај "чип" се стиче временом, није инстант

--- Крај цитата ---
Фаташ ли ме то на петак,никшићка дико? 😎 Мени је до такмичења ко до лањског снијега а кад смо код снијега:"Снијег паде на бехар,на воће", не знам слажеш ли се са двојком,ако се не слажеш пођи  код мог омиљеног твог земљака и крените са "Биском 2"...

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију