Траг - корисне књиге, сајтови > Књиге

Плав и Гусиње у прошлости (1989.) од Мустафе Мемића

(1/2) > >>

АлбинБектешевић:
Тражим књигу!
Тражим књигу Плав и Гусиње у прошлости из 1989. године у ПДФ формату, написана је од стране аутора Мустафе Мемића. Много ће ми помоћ у мојим истраживањима, и зато би замолио ко има ту књигу да је подели, ако може.
Основе информације о књизи
Аутор: Мемић, Мустафа
Име: Плав и Гусиње у прошлости
Издавач: Београд : Издавачка заједница "Вељко Влаховић" : Култура, 1989
Физични опис: 417. страна
Година: 1989.

Драган Обреновић:

https://www.kupindo.com/Istorija/62741361_Plav-i-Gusinje-u-proslosti-Mustafa-Memic

vidoje 013:

--- Цитат: АлбинБектешевић  Јул 31, 2021, 12:29:02 пре подне ---Тражим књигу!
Тражим књигу Плав и Гусиње у прошлости из 1989. године у ПДФ формату, написана је од стране аутора Мустафе Мемића. Много ће ми помоћ у мојим истраживањима, и зато би замолио ко има ту књигу да је подели, ако може.
Основе информације о књизи
Аутор: Мемић, Мустафа
Име: Плав и Гусиње у прошлости
Издавач: Београд : Издавачка заједница "Вељко Влаховић" : Култура, 1989
Физични опис: 417. страна
Година: 1989.

--- Крај цитата ---

 Треба  прочитати сваку књигу. Читао сам је давно.  У књизи аутор се није осврнуо на   Покољ у Велици 28. јула 1944. године.   Судећи по докторској дисертацији - одбрањеној у Љубљани,  и другим књигама, Мустафа  Мемић је школски примјер  овдашње приче од комунисте до шовинисте. Додуше није једини...

АлбинБектешевић:
Знам, имам и ја жељу да напишем књигу о Гусињу, али по правом "српском" начину, а не да се кријем што су они морали, али иначе ми може та књига додати некакав детаљ за све догађаје, то је то, хвала пуно!

Starovlah:

--- Цитат: АлбинБектешевић  Јул 31, 2021, 10:58:37 поподне ---Знам, имам и ја жељу да напишем књигу о Гусињу, али по правом "српском" начину, а не да се кријем што су они морали, али иначе ми може та књига додати некакав детаљ за све догађаје, то је то, хвала пуно!

--- Крај цитата ---
Јављам се за куповину књиге када буде спремна и одштампана. Првиии ;D

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију