Доколица > Забава

Бесане ноћи

<< < (2/34) > >>

ДушанВучко:

--- Цитат: Bojan  Септембар 25, 2020, 09:51:36 поподне ---Фаташ ли ме то на петак,никшићка дико? 😎 Мени је до такмичења ко до лањског снијега а кад смо код снијега:"Снијег паде на бехар,на воће", не знам слажеш ли се са двојком,ако се не слажеш пођи  код мог омиљеног твог земљака и крените са "Биском 2"...

--- Крај цитата ---
Слажем се и са двојком и са "Биском 2" :) а и са бехаром  :D Такмичење "out" , добра музика свих жанрова "yes"  :D
Шта је то "петак"?

Exiled:

--- Цитат: ДушанВучко  Септембар 25, 2020, 09:59:02 поподне ---Слажем се и са двојком и са "Биском 2" :) а и са бехаром  :D Такмичење "out" , добра музика свих жанрова "yes"  :D

--- Крај цитата ---
Si,безбели,oh yes of course,dabome,слажем се,живели...Ајд у zdravlje...

ДушанВучко:

--- Цитат: Bojan  Септембар 25, 2020, 10:04:12 поподне ---Si,безбели,oh yes of course,dabome,слажем се,живели...Ајд у zdravlje...

--- Крај цитата ---
Гиле и ја наздрављамо у твоје име уз песму "Мочевчићу, мали Цариграде"  :D (тешко да ћемо додуше попунити озринићку СНП празнину на овај начин, али можда релаксиран приступ помогне том процесу)

Exiled:

--- Цитат: ДушанВучко  Септембар 25, 2020, 10:12:54 поподне ---Гиле и ја наздрављамо у твоје име уз песму "Мочевчићу, мали Цариграде"  :D (тешко да ћемо додуше попунити озринићку СНП празнину на овај начин, али можда релаксиран приступ помогне том процесу)

--- Крај цитата ---
Prazninu nećemo popunitu sigurno,taj se nije rodio,a u svakom slučaju u zdravlje...

ДушанВучко:

--- Цитат: Bojan  Септембар 25, 2020, 10:22:27 поподне ---Prazninu nećemo popunitu sigurno,taj se nije rodio,a u svakom slučaju u zdravlje...

--- Крај цитата ---
Сигурно се родио, само га треба наћи..."родио се син, мали господин..."   8)

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију