Доколица > Забава

Sanjati rat...

(1/1)

Deviant:
Konstantno sanjam nekakve ratove i krvoprolica, a sto je najbitnije jeste da sam ja uvijek zrtva u tom nekom ratu. Istrazujem stalno po internetu njihova znacenja ali koliko su ona validna to samo Bog zna... Jeste da sam pronasao ovaj sanovnik koji mi koliko toliko nesto kaze ali opet nisam sto posto siguran... Ako bi mi neko mogao objasniti znacenje takvih snova bio bih veoma zahvalan. Unaprijed hvala!

Небојша:

--- Цитат: Deviant  Фебруар 01, 2022, 08:25:46 поподне ---Konstantno sanjam nekakve ratove i krvoprolica, a sto je najbitnije jeste da sam ja uvijek zrtva u tom nekom ratu. Istrazujem stalno po internetu njihova znacenja ali koliko su ona validna to samo Bog zna... Jeste da sam pronasao ovaj sanovnik koji mi koliko toliko nesto kaze ali opet nisam sto posto siguran... Ako bi mi neko mogao objasniti znacenje takvih snova bio bih veoma zahvalan. Unaprijed hvala!

--- Крај цитата ---

Којим сте путевима Господњим дошли са овим питањем на Порекло? Нема друге него да вам се чини да многи овде сањају крвопролиће, па знају евенентуални одговор.  :D

Небо_Сав:

--- Цитат: Deviant  Фебруар 01, 2022, 08:25:46 поподне ---Konstantno sanjam nekakve ratove i krvoprolica, a sto je najbitnije jeste da sam ja uvijek zrtva u tom nekom ratu. Istrazujem stalno po internetu njihova znacenja ali koliko su ona validna to samo Bog zna... Jeste da sam pronasao ovaj sanovnik koji mi koliko toliko nesto kaze ali opet nisam sto posto siguran... Ako bi mi neko mogao objasniti znacenje takvih snova bio bih veoma zahvalan. Unaprijed hvala!

--- Крај цитата ---

A deviant person!?

Промашили сте сајт.
Пробајте на сајтовима и публикацијама типа Треће око, Паранормална искуства, НЛО  и слично. Тамо ћете бити међу својима.

http://www.treceoko.novosti.rs/code/navigate.php?Id=182&editionId=127&articleId=608

Навигација

[0] Индекс порука

Иди на пуну верзију