ДНК порекло > Савети за тестирање

Упутство за кандидовање новела код YSEQ

<< < (2/3) > >>

drajver:
Сљедећа страница је само потврда ваше наруџбе и усмјеравање ка плаћању. Ту још једном можете провјерити тачност унесених података.

Ако је све у реду, притисните "Confirm Order" у доњем десном углу.

drajver:
У сљедећем кораку отвара вам се прозор који вас води на ваш PayPal налог гдје ће се налазити налог за плаћање.

drajver:
Након што обавите плаћање, на мејл који сте оставили приликом регистровања на YSEQ стићи ће вам обавјештење и потврда да сте извршили наруџбу. Наруџбу можете пратити и на вашем YSEQ налогу, као и код осталих YSEQ наруџби.

Процес кандидовања се завршава обавјештењем од стране YSEQ да ли су ваши новели прихваћени или не. Ово траје дан-два од момента кандидовања. Прихваћени новели биће именовани и уврштени у понуду YSeqa,тј. биће доступни за појединачно тестирање.

Уколико имате више СНП-ова које желите тестирати одједном, постоји опција формирања панела Wish a Panel , са нижом цијеном у односу на појединачно тестирање. Међутим о томе у идућој епизоди.

Надам се да сам обухватио све битно, уколико има нејасноћа питајте.

Златан:
Добио сам од YSEQ-а информацију да тренутно мењају локацију њихове лабораторије, па су могућа дужа чекања.
За око две до три недеље би требали да заврше све постојеће наруџбине.

нцп:

--- Цитат: drajver  Новембар 28, 2019, 07:28:03 поподне ---Уколико имате више СНП-ова које желите тестирати одједном, постоји опција формирања панела Wish a Panel , са нижом цијеном у односу на појединачно тестирање. Међутим о томе у идућој епизоди.

Надам се да сам обухватио све битно, уколико има нејасноћа питајте.

--- Крај цитата ---

Никад нам нисте објаснили за тај панел.

Да ли би бар ви били љубазни да нам то објасните?

Пре неки дан се обратих за помоћ "момцима" (тзв. "братственицима") из ПГ али нешто нису били баш расположени да ми је пруже.

Сад кандидовах одједном (пратећи ово ваше упутство) 26 новела мог оца.

Они ту нешто написаше.
Појма немам шта урадих.

:(

Хвала вам и на овом до сад објављеном упутству за кандидовање једног СНП.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију