ДНК порекло > Савети за тестирање

Упутство за кандидовање новела код YSEQ

<< < (3/3)

нцп:
Отприлике ми написаше да нешто могу само 3 СНП = 3 $.
 ???

drajver:

--- Цитат: нцп  Јун 01, 2021, 02:47:16 поподне ---Никад нам нисте објаснили за тај панел.

Да ли би бар ви били љубазни да нам то објасните?

Пре неки дан се обратих за помоћ "момцима" (тзв. "братственицима") из ПГ али нешто нису били баш расположени да ми је пруже.

Сад кандидовах одједном (пратећи ово ваше упутство) 26 новела мог оца.

Они ту нешто написаше.
Појма немам шта урадих.

:(

Хвала вам и на овом до сад објављеном упутству за кандидовање једног СНП.

--- Крај цитата ---

Нажалост не могу стићи да пишем детаљно упутство као раније, али ово је линк преко којег можете формирати и кандидвати панел за 2 солара. Минимални број SNP-ова у панелу је седам.

https://www.yseq.net/product_info.php?products_id=4872

Процедура је једноставнија него код кандидатуре појединачних SNP-oва. Пратите кораке, битно је само да наведете све SNP-ове које желите да се нађу у панелу. Остали кораци су слични као у горе описаној процедури.

нцп:

--- Цитат: drajver  Јун 01, 2021, 03:08:35 поподне ---Нажалост не могу стићи да пишем детаљно упутство као раније, али ово је линк преко којег можете формирати и кандидвати панел за 2 солара. Минимални број SNP-ова у панелу је седам.

https://www.yseq.net/product_info.php?products_id=4872

Процедура је једноставнија него код кандидатуре појединачних SNP-oва. Пратите кораке, битно је само да наведете све SNP-ове које желите да се нађу у панелу. Остали кораци су слични као у горе описаној процедури.

--- Крај цитата ---

Хвала пуно !
 :)

Не знам само да ли је мудро да сачекам обавест дан два шта су прихватили од ових 26 (која три)?

drajver:

--- Цитат: нцп  Јун 01, 2021, 03:20:04 поподне ---Хвала пуно !
 :)

Не знам само да ли је мудро да сачекам обавест дан два шта су прихватили од ових 26 (која три)?

И још једно питање: ко и када даје назив панелу (ако је панел у питању)?

--- Крај цитата ---

Сами дајете назив панелу, а свакако сачекајте да видите које од СНП-ова су прихватили, јер само прихваћене СНП-ове који су добили своју ознаку у Ysequ можете кандидовати на панел.

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију